Буданов розповів про ефективність української зброї
Україна може бути цінним оборонним партнером демократичного світу, переконаний керівник української розвідки

На озброєнні українських захисників перебуває понад 40% продукції вітчизняного виробництва, що не поступається західним озброєнням.
Про це розповів керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов у Telegram з нагоди Дня українських зброярів, який відзначають 13 квітня.
«Сьогодні, 13 квітня, ми вшановуємо людей, чия невтомна робота відчутна на кожному кілометрі фронту. Українські зброярі – ковалі перемоги, фахівці, які точним інженерним розрахунком створюють силу, що диктує правила гри на полі бою. Саме їхні розробки дозволяють воєнній розвідці діяти точно, рішуче й на випередження», – сказав Буданов.
Він зазначив, що сучасна українська зброя являє собою синтез винахідливості, бойового досвіду та неймовірної адаптивності, що дає змогу Україні бути цінним оборонним партнером демократичного світу.
«Вітчизняні системи не просто не поступаються іноземним – вони створюються під реальні потреби війни, змінюючись разом із її перебігом. Морські дрони MAGURA V5 вже стали символом нової епохи морських операцій. Вони дали змогу завдавати потужних ударів по ворожому флоту там, де раніше це вважалося неможливим – навіть у портах та на рейдах», – наголосив він.
За словами очільника ГУР, також на озброєнні українських захисників є ударні безпілотники вітчизняного виробництва – «Лютий» і «Бобер», які діють у ворожому тилу. А артилерійські системи «Богдана», як зазначив Буданов, забезпечують маневреність і вогневу міць у найгарячіших точках фронту. Зі свого боку дрони «Сич» і «Рубака» дають змогу бачити і вражати ворога на глибину десятків кілометрів.
«Сьогодні понад 40% озброєння Сил оборони – це продукція українського виробництва. У час, коли кордони Європи знову стали лініями фронту, саме українська зброя стала щитом для безпеки всієї європейської спільноти», – підсумував він, показавши ефективну роботу зброї на фронті.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Україна вдруге поспіль очолила щорічний рейтинг найбільших імпортерів зброї у світі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].