Про «зелену» політику, технології та заробіток на них уже зараз – новий агроподкаст від «Агросем»
Новини компаній

Про «зелену» політику, технології та заробіток на них уже зараз – новий агроподкаст від «Агросем»

У новому випуску – вуглецеві кредити, ШІ та CO2, ґрунти та додаткові $35 із гектара на рік

Про «зелену» політику, технології та заробіток на них уже зараз – новий агроподкаст від «Агросем»

Побачив світ новий випуск подкасту «Аграрна Одіссея 2075» від компанії «Агросем». У новому випуску експерти обговорюють сталі практики сільського господарства, вплив фермерства на глобальні викиди СО2, а також – як перетворити ситуацію, що склалася, на прибуток кожного окремого фермера.

Ведуча Софія Ярошенко, заступниця головного редактора профільного аграрного медіа Latifundist.com, запросила до розмови Адама Миколайчака, генерального менеджера компанії eAgronom, та Олександра Стахурського, керівника проєктів із декарбонізації компанії «Агросем».

У новому випуску «Аграрної Одіссеї 2075» вони обговорювали «зелений» порядок денний: вуглецеву політику у світі та Європі, куди прямує Україна, вимоги до фермерських господарства та продуктів, зміни клімату та «зелену» політику, перспективи фермерства як – потенційно – головного очищувача планети та штучний інтелект як допомогу сільському господарству та зменшенню викидів.

Крім того, чимало уваги в подкасті приділено програмі Carbon Farming Program від eAgronom. Її сутність полягає в тому, що будь-який фермер, який долучиться до неї, може одержувати додатковий дохід, усього лише впроваджуючи екологічні методи ведення сільського господарства. Мета – збільшити поглинання СО2 ґрунтами, що дозволить не лише значно поліпшити стан екології, а й зробити ґрунт більш здоровим і родючим.

Насправді йдеться не лише про екологію, а й про органічну продукцію, яка коштує значно дорожче та має неабиякий попит у країнах Європи зокрема. Так, Адам Миколайчак підтвердив, що серед складових вартості, наприклад зерна, є екологічність та органічність процесу його вирощування. Що більше свідоцтв екосвідомості може навести фермер-виробник, то вище вартість його продукції.

За словами Олександра Стахурського, технології дозволяють полегшити фермеру перехід до сталого сільського господарства, оновити чи створити з чистого аркуша процеси, які сприятимуть регіональному та глобальному стану екології, паралельно збільшуючи маржинальність і прибутковість агробізнесу, і ШІ зараз – серед лідерів у цьому переліку.

Про «зелені» політику, технології та заробіток на них вже зараз – новий агроподкаст від «Агросем»

Адам Миколайчак, eAgronom, та Олександр Стахурський, «Агросем» – гості подкасту «Аграрна Одіссея 2075»

Тож участь у Carbon Farming Program (до якої компанія «Агросем» уже долучилася 2024 року) – можливість не лише долучитися до технологічних трендів і поліпшити стан здоров’я ґрунтів і майбутнє планети загалом, а й монетизувати зусилля фермерів: учасники програми, впроваджуючи відповідні перевірені технології та відмовляючись від скомпрометованих, можуть заробляти до $35 додаткового доходу з гектара на рік.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло