Найближчими тижнями будуть представлені нові пакети підтримки України – Зеленський
Також президент анонсував «нові кроки тиску на росію»

Володимир Зеленський анонсував нові пакети підтримки України та тиску на росію.
Про це він заявив у вечірньому відеозверненні.
«Загалом найближчі тижні мають бути дуже активними для України в дипломатії. Ми готуємо рішення та готуємо нові пакети підтримки. Ми готуємо нові кроки тиску на росію заради того, щоб захистити наших людей», – сказав президент.
Також він повідомив про підготовку зустрічі з новим канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом. Зеленський зазначив, що є речі, які зможуть економічно посилити обидві країни й дати більше безпеки на десятиліття.
Окрім того, президент розповів про засідання Ставки. За його словами, говорили про фінансове забезпечення військовослужбовців та захист українського неба, зокрема, за допомогою інших дронів.
«Сьогодні я доручив Міністерству оборони та Міністерству закордонних справ активніше працювати з партнерами для фінансування виробництва саме таких перехоплювачів. Ми будемо цей напрямок максимально розвивати, і по кожному регіону буде своя відповідальність саме за цю роботу», – повідомив він.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що Єврокомісія підготувала проект 17-го пакета санкцій проти росії. Обговорення стартують 7 травня.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].