Ізраїль завдав удару по головній іранській державній телерадіокомпанії

Ізраїль завдав удару по головній іранській державній телерадіокомпанії

Удар потрапив просто в прямий ефір іранської телепрограми

Ізраїль завдав удару по головній іранській державній телерадіокомпанії
Штаб-квартира IRIB
фото з соцмереж

Військово-повітряні сили Ізраїлю завдали авіаудару по будівлі іранської державної телерадіокомпанії «Голос Ісламської республіки Іран» (IRIB), повідомили агентства Fars та Mehr.

На якийсь час іранський телеканал припинив мовлення.

Незадовго до цього Армія оборони Ізраїлю опублікувала на фарсі попередження жителям третього округу Тегерана, розташованого на північному сході міста – їм рекомендувалося «негайно покинути вказаний район», оскільки в найближчий час ізраїльські військові «вживуть дії для атаки на військову інфраструктуру іранського режиму».

Глава офісу Ruptly в Тегерані повідомив, що отримав попередження про підготовку удару Ізраїлю по житловому масиву, де розташоване бюро відеоагентства.

Через 40 хвилин після попередження в Армії оборони Ізраїлю повідомили, що наразі в Тегерані зазнають ударів військові цілі, та пообіцяли розкрити подробиці «у міру розвитку ситуації».

Агентство Fars за кілька хвилин після удару повідомило, що мовлення у прямому ефірі відновилося.

Бекграунд. Між тим повідомлялося, що влада Ірану просить Ізраїль і США припинити удари і сигналізує про готовність до переговорів. Ізраїльські ВПС встановили панування в небі над Іраном, але ще не знищили ядерні об’єкти.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло