Компанія Трампа хоче запустити криптобіржі з єфіріумом та біткоїном

Компанія Трампа хоче запустити криптобіржі з єфіріумом та біткоїном

Це вже друга заявка компанії

Компанія Трампа хоче запустити криптобіржі з єфіріумом та біткоїном
Фото: Gettyimages

Trump Media & Technology Group хоче запустити біржовий фонд, який інвестуватиме як у біткоїн, так і ефіріум.

Про це повідомляє Reuters.

Це вже друга заявка на реєстрацію криптовалютного ETF від компанії соціальних мереж Дональда Трампа за два тижні. Якщо їх схвалять, то Truth Social Bitcoin ETF та Truth Social Bitcoin & Ethereum ETF приєднаються до переповненого та конкурентного ринку. Експерти видання зазначають, що це буде викликом для будь-якого нового учасника цього ринку.

Видання пише, що для біткойнів та ефіріуму не розкриваються запропоновані комісії. Однак аналогічні продукти мають комісії в розмірі 0,12%. Журналісти пишуть, що в останній заявці чітко визначено конкретне співвідношення розподілу між біткойном та ефіріумом. 

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ринкова капіталізація криптовалют знизилася на 0,1% протягом тижня. Домінування біткоїна за тиждень зросло на 0,10% – до 63,8%.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло