Нідерланди виділили 300 млн євро на відновлення України

Нідерланди виділили 300 млн євро на відновлення України

Частина грошей піде на відновлення енергетичної інфраструктури

Нідерланди виділили 300 млн євро на відновлення України
Фото: DR

Нідерланди оголосили про виділення 300 млн євро на відновлення та зміцнення України у 2025 та 2026 роках.

Про це заявив міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Велдкамп у соцмережі Х.

«Економіка і суспільство України повинні залишатися на плаву, тому що це допомагає країні в її боротьбі. По суті, це лише фронт за фронтом», – заявив він на Конференції з відновлення України в Римі.

За його словами, у межах цього пакету уряд Нідерландів виділить 52 млн євро у 2025 році на відновлення енергетичної інфраструктури та систем питного водопостачання в Україні.

Ще 30 млн євро буде виділено на підтримку нідерландських компаній і організацій, що сприяють відновленню та сталому розвитку країни.

Ці гроші є частиною майже 500 млн євро, раніше виділених Нідерландами на невійськову допомогу Україні, яка вже четвертий рік переживає повномасштабне вторгнення рф.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс оголосив про новий пакет військової допомоги на 400 млн євро для посилення морської безпеки України.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло