Nvidia укріплює позиції у світовій гонці штучного інтелекту

Nvidia укріплює позиції у світовій гонці штучного інтелекту

Дженсен Хуанг зустрівся з лідерами США та Китаю, щоб просувати безпечне впровадження ШІ, відкрити доступ до нових технологій і забезпечити лідерство Америки в галузі ШI

Nvidia укріплює позиції у світовій гонці штучного інтелекту
Фото: Gettyimages

У липні 2025 року засновник і CEO Nvidia Дженсен Хуанг здійснив дипломатичні візити до Вашингтона і Пекіна, просуваючи переваги штучного інтелекту для економіки та суспільства в усьому світі.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

У столиці США він провів зустрічі з президентом Дональдом Трампом і представниками уряду, підтвердивши підтримку з боку компанії ініціатив із розвитку робочих місць, зміцнення внутрішньої ШІ-інфраструктури, локалізації виробництва та збереження світового лідерства Америки в галузі ШІ.

Після цього він поїхав до Пекіна. Там Хуанг обговорив із представниками уряду та промисловості можливості підвищення продуктивності завдяки ШІ та розширення доступу до нових технологій. Сторони зосередилися на важливості безпечного й надійного розвитку штучного інтелекту за участю дослідників з усього світу.

Також CEO Nvidia повідомив, що компанія подала заявки на відновлення продажів графічного процесора H20 у Китаї, і уряд США запевнив, що потрібні ліцензії будуть надані. Крім того, компанія представила нову GPU-модель RTX PRO, яка повністю відповідає вимогам і призначена для ШІ-рішень у сфері цифрових двійників, «розумних» фабрик і логістики.

Хуанг наголосив, що світ досяг поворотної точки, коли штучний інтелект стає таким самим базовим ресурсом, як енергія, вода чи інтернет. Він підтвердив відданість Nvidia відкритим дослідженням, розробці foundation models і демократизації ШІ, зокрема для країн, що розвиваються, у Латинській Америці, Європі, Азії та інших регіонах.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що капіталізація Nvidia вперше перевищила $4 трлн на тлі буму штучного інтелекту. Компанія стала першою у світі завдяки попиту на чипи для штучного інтелекту, попри обмеження експорту до Китаю.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло