Скасовано понад 1000 рейсів: російський міністр транспорту не знає, як зупинити колапс в аеропортах

Скасовано понад 1000 рейсів: російський міністр транспорту не знає, як зупинити колапс в аеропортах

За три місяці московські аеропорти закривалися в умовах атак безпілотників майже по 20 разів кожен

Скасовано понад 1000 рейсів: російський міністр транспорту не знає, як зупинити колапс в аеропортах
фото з соцмереж

Міністерство транспорту не в змозі вплинути на ситуацію в російських аеропортах, які в черговий раз зіткнулися з масованими нальотами українських дронів.

Про це заявив Андрєй Нікітін, який після «самогубства» очолив міністерство після «самогубства» його колишнього очільника Романа Старовойта, пише The Moscow Times.

Мінтранс «намагатиметься щось зробити» у взаємодії з Міноборони рф, заявив Нікітін у розмові з журналістами.

На його думку, аеропорти, які минулими вихідними пережили вже четвертий цього року транспортний колапс з масовими затримками рейсів, «підлаштовуються» під обставини, допомагаючи пасажирам, що застрягли в аеропортах, з харчуванням і відпочинком.

«Зараз уже трохи краще, ніж було у травні. Колеги аналізують свою роботу. І, я вважаю, загалом динаміка є. Але загалом ні аеропорти, ні авіакомпанії передбачити це [закриття аеропортів через оголошення плану «Ковьор»] не можуть», – сказав він.

З 19 по 21 липня на тлі посилених атак українських безпілотників в аеропортах москви, за підрахунками росЗМІ, було затримано та скасовано загалом понад 1000 рейсів.

Це вже четвертий із травня колапс в аеропортах московського авіавузла. До цього масові скасування та затримки рейсів мали місце 6 травня, потім 10 червня та з 5–7 липня.

Загалом, за оцінкою аналітиків, через ці кризи за три місяці постраждали щонайменше 200 тисяч пасажирів.

За три місяці аеропорти Внуково, Жуковський та Шереметьєво закривалися в умовах атак безпілотників майже по 20 разів кожен, а Домодєдово – понад 20 разів.

У Калузі ця цифра перевищила 25, у Саратові – 15. Понад 10 разів зупиняли роботу аеропорти Санкт-Петербурга, Казані, Тамбова та Ярославля. Крім того, план «Ковьор» неодноразово вводили в аеропортах ще 28 російських міст.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло