росіяни готуються до наступу на трьох напрямках фронту – Зеленський
За словами президента, найсильніші бригади рф, які наразі стоять на Курському напрямку, ймовірно, будуть перекинуті

росія готується до наступальної операції на Запорізькому, Покровському та Новопавлівському напрямках – ворог перекидає туди війська з Сумщини.
Про це Володимир Зеленський повідомив під час спілкування з журналістами, передає Укрінформ.
«Вважаємо, що на Запорізький буде близько 15 тисяч додатково, Покровський – близько 7 тисяч додатково, Новопавлівський може бути 5 тисяч додатково – вважаємо, що цей напрямок третій за пріоритетністю. Із 53 тисяч в Сумах, вважаємо, що близько 30 тисяч будуть зараз йти на ці три напрямки», – сказав президент.
За його словами, найсильніші бригади, які наразі стоять на Курському напрямку, ймовірно, будуть перекинуті. Зеленський зазначив, що російські війська робитимуть все, аби після 15 серпня розпочати підготовку до наступальних дій. Основні сили можуть бути готові до вересня, а з додатковими підкріпленнями – до листопада.
Він додав, що наступальна місія на Запоріжжя і на Покровськ була затримана на рік через Курську операцію.
Президент наголосив, що упродовж цього місяця росіяни намагатимуться демонструвати якісь успіхи на всіх напрямках, щоб політично тиснути на Україну, прагнучи поступок.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].