Втрати ворога на 14 серпня: ЗСУ ліквідували 990 російських військових
Оборонці знищили п’ять танків, 29 артилерійських систем ворога й одну установку РСЗВ

Збройні сили України завдають окупантам відчутних втрат у живій силі та техніці, а також активно підривають наступальний потенціал ворога в тилу, передає Генштаб.
Загалом минулої доби втрати російських загарбників сягнули 990 осіб.
Також українські воїни знешкодили п’ять танків, 29 артилерійських систем, одну реактивну систему залпового вогню, 191 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня та 191 одиницю автомобільної та одну одиницю спеціальної техніки окупантів.
За даними Генерального штабу Збройних сил України, загальні бойові втрати противника станом на 14 серпня 2025 року орієнтовно становлять:
- особового складу – близько 1 067 100 (+990);
- танків – 11 104 (+5);
- бойових броньованих машин – 23 130 (+3);
- артилерійських систем – 31 458 (+29);
- РСЗВ – 1466 (+1);
- засобів ППО – 1207;
- літаків – 421;
- гелікоптерів – 340
- БпЛА оперативно-тактичного рівня – 51 043 (+191);
- крилатих ракет – 3558;
- кораблів / катерів – 28;
- підводних човнів – 1;
- автомобільної техніки та автоцистерн – 58 456 (+191);
- спеціальної техніки – 3937.
Бекграунд. Як повідомлялося, станом на 13 серпня за попередню добу оборонці ліквідували 890 військових рф.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].