Свириденко розпочала робочий візит до Данії

Свириденко розпочала робочий візит до Данії

У програмі – зустрічі з прем’єр-міністеркою Метте Фредеріксен, міністром промисловості, бізнесу та фінансів Мортеном Бьодсковим і провідними данськими й міжнародними компаніями

Свириденко розпочала робочий візит до Данії
Фото: https://t.me/svyrydenkoy

Прем'єр-міністр Юлія Свириденко разом з урядовою командою розпочала робочий візит до Данії.

Про це вона повідомила в Telegram-каналі.

«Перший закордонний візит у новій ролі саме до Копенгагена, адже Данія зараз головує у Раді ЄС. Очікуємо, що відкриття перших переговорних кластерів стане нашим спільним досягненням», – написала Свириденко.

Вона зазначила, що напередодні важливих переговорів із ЄС у вересні важливо максимально ефективно використати час для ухвалення всіх рішень.

Юлія Свириденко подякувала Данії за послідовну та принципову підтримку України. Під час першої офіційної зустрічі міністр Бьодсков оголосив про намір Данії внести щонайменше 500 млн данських крон до Фонду для України на проєкти з відбудови.

«Від початку повномасштабної агресії Данія стоїть поруч і продовжує допомагати. Загалом Україна отримала близько 9 млрд євро військової допомоги та 907 млн євро цивільних внесків від данського уряду й народу. Дякую, Даніє», – написала Свириденко.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Данія оголосила про надання 4-го та 5-го пакетів фінансової допомоги Україні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло