Європейці хочуть розпочати війну – Орбан
Прем'єр-міністр Угорщини в соцмережі накинувся зі звинуваченнями на лідерів ЄС

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у соціальній мережі Х звинуватив Брюссель у намірі розпочати війну в Європі.
Він зробив заяву на тлі саміту лідерів ЄС у Копенгагені (Данія), що триває.
«Копенгаген, день другий. Ситуація серйозна. На столі відверто провоєнні пропозиції. Лідери ЄС хочуть передати Україні кошти ЄС. Вони намагаються пришвидшити вступ України всілякими юридичними хитрощами. Вони хочуть фінансувати постачання зброї. Усі ці пропозиції чітко демонструють, що брюссельці хочуть розпочати війну», – заявив Орбан.
Він наголосив, що «твердо стоятиме на позиції Угорщини» і вважає саміт доказом того, що «наступні місяці будуть присвячені загрозі війни».
Бекграунд. Як раніше писав Mind, низка європейських лідерів підтримують право країн – членів ЄС ветувати заявки кандидатів на членство в Євросоюзі, хоч можуть не погоджуватися з Угорщиною, яка блокує вступ України.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].