Держава компенсуватиме до 50% вартості будівництва тваринницьких ферм у прифронтових регіонах
Відповідне рішення уряд ухвалив 26 листопада
Україна посилює підтримку агровиробників на прифронтових територіях. Кабінет міністрів вніс зміни до порядку використання бюджетних коштів для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.
Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства.
Внесені зміни передбачають збільшення розміру часткового відшкодування вартості будівництва тваринницьких ферм для утримання великої рогатої худоби на прифронтових територіях з 25% до 50% вартості.
«Збільшення відшкодування до 50% – це вагома фінансова підтримка для бізнесу, який продовжує інвестувати у відновлення тваринництва. Це рішення не лише здешевить будівництво нових об’єктів, а й сприятиме зростанню виробництва молока та продукції з доданою вартістю», – зазначив заступник міністра Тарас Висоцький.
Так, громади прифронтових регіонів отримають нові робочі місця, стабільніші доходи та більше можливостей для розвитку навіть у складних умовах війни, додав посадовець.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що в серпні уряд ухвалив рішення про відшкодування сільгоспвиробникам до 25% витрат на будівництво або реконструкцію ферм.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














