У 2026 році на закупівлю американської зброї для України потрібно $15 млрд
Завдяки внеску Нідерландів, дефіцит на цей рік скоротився до $800 млн
На програму PURL, у межах якої країни-члени НАТО фінансують закупівлю озброєння зі США для України, на наступний рік потрібно $15 млрд.
Про це Володимир Зеленський розповів журналістам після зустрічі з європейськими лідерами у Лондоні, передає Європейська правда.
«До речі, хочу подякувати (генсеку НАТО – ред.) Марку Рютте, що він нагадав всім лідерам: давайте знаходити додаткові гроші, бо нам потрібно на рік 15 мільярдів на програму PURL», – сказав президент.
Після внеску Нідерландів на $700 млн, дефіцит фінансування за програмою на цей рік скоротився до $800 млн.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що у мирному плані залишаються складні питання, які стосуються територій. За словами Зеленського, компромісу поки не вдалося знайти.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














