Зеленський зустрінеться з Трампом у Флориді 28 грудня – Axios
Зустріч, як стверджується, відбудеться в маєтку Трампа Мар-а-Лаго
Президент США Дональд Трамп зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським у неділю в Мар-а-Лаго.
Про це написав у соцмережі Х журналіст видання Axios Барак Равід, посилаючись на українське джерело.
Мар-а-Лаго – приватна резиденція у Флориді, що належить Трампу.
Вранці в п'ятницю зустріч із Трампом «найближчим часом» анонсував сам Зеленський, не уточнивши дату та місце.
«Рустем Умєров доповів про свої чергові контакти з американською стороною. Жодного дня не втрачаємо. Домовилися про зустріч на найвищому рівні – з президентом Трампом – найближчим часом. Багато що може вирішитися до Нового року», – заявив Зеленський.
Напередодні президент України повідомляв, що близько години розмовляв телефоном зі спецпосланцями президента США Стівом Віткоффом і Джаредом Кушнером.
«І це була справді хороша розмова: багато деталей, є хороші ідеї, ми їх обговорили. Є деякі наші нові ідеї, як наблизити реальний мир», – писав президент України.
Бекграунд. Нагадаємо: президент України представив подробиці оновленого плану припинення війни з 20 пунктів, узгодженого делегаціями США та України у Флориді.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














