Росіяни масовано атакували Київ дронами та ракетами (оновлено)

Росіяни масовано атакували Київ дронами та ракетами (оновлено)

На лівому березі Києва після обстрілу перебої зі світлом і водопостачанням

Росіяни масовано атакували Київ дронами та ракетами (оновлено)
Фото: ілюстративне

У ніч проти 20 січня війська рф обстріляли Київ, унаслідок чого зазнала поранень одна людина. Після атаки в частині столиці також виникли перебої зі світлом і водою.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

Унаслідок атаки є один постраждалий у Дніпровському районі.

Кличко повідомив і про влучання в нежитлові будівлі та падіння БпЛА на відкритій території у цьому ж районі, там горять автівки. На лівому березі столиці виникли перебої зі світлом і водопостачанням. Об'єкти соціальної інфраструктури переходять на автономний режим живлення.

У КМДА зазначили, що через складну енергетичну ситуацію в Києві внаслідок чергового обстрілу рф поїзди метро курсуватимуть зі змінами.

Так, на червоній лінії  поїзда рухатимуться між станціями «Академмістечко» – «Арсенальна», інтервал руху становитиме 4,5–5 хв.

Після завершення повітряної тривоги для перевезення пасажирів з лівого на правий берег курсуватиме два поїзди між станціями «Лівобережна» – «Арсенальна» з урахуванням поточної ситуації з електропостачанням. Орієнтовний інтервал руху – близько 20–25 хв.

Поїзди слідуватимуть без зупинок повз станції «Гідропарк» і «Дніпро».

Рух поїздів на зеленій лінії під час повітряної тривоги розпочнеться:

  • між станціями «Сирець» – «Видубичі» – з інтервалом 7 хвилин;
  • між станціями «Осокорки» – «Червоний хутір» – з інтервалом 10 хвилин.
  • Рух поїздів на синій лінії – без змін.

​Оновлено о 9:05

Після атаки рф на столицю України без тепла залишається 5635 багатоповерхівок, повідомив мер Києва Віталій Кличко в Telegram. Майже 80% із них – будинки, куди повертали теплопостачання від 9 січня, зазначив мер.

Водночас станом на попередній вечір із 6 тис. будинків залишалися без тепла внаслідок пошкоджень ворогом критичної інфраструктури 9 січня лише 16.

Лівий берег унаслідок атаки поки залишається без водопостачання.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що окупанти в ніч проти 19 січня запустили по українських регіонах 145 безпілотників. Сили оборони знешкодили 126 із них.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло