У Бєлгороді частковий блекаут
Після атак там пошкоджена енергосистема
Частина російського міста Бєлгород опинилася у темряві після повідомлень про атаки по енергосистемі.
Про це повідомили місцеві Telegram-канали.
Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков заявив про «серйозні ушкодження на інфраструктурному об'єкті» після ракетного удару по округу.
«Дорогі друзі, недобрий вечір. Тільки що Бєлгород зазнав масованого ракетного обстрілу. Є пошкодження енергосистеми. Проводжу засідання оперативного штабу – зрозуміємо об’єми пошкодження і одразу приступаємо до відновлень», – заявив Гладков.
Губернатор Бєлгородської області звітував про обстріли Бєлгородщини протягом всього дня. За його словами, унаслідок українських атак постраждали місцеві жителі та російський військовий з підрозділу «Орлан». Останнього доставили до лікарні з мінно-вибуховою травмою та осколковим пораненням гомілки.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що з ночі проти 3 лютого окупаційні війська завдають авіаудару по Україні. Станом на зараз відомо про застосування безпілотників, ракет повітряного та морського базування.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














