Чотири країни спрямували півмільярда доларів на ініціативу PURL
Нідерланди також передадуть Україні симулятори літаків F-16 для навчання пілотів
Нідерланди, Велика Британія, Норвегія та Швеція спрямували $500 млн (420 млн євро) на закупівлю американської зброї для України в рамках ініціативи PURL.
Про це повідомляє Міністерство оборони Нідерландів.
Нідерланди виділяють близько 90 млн євро в межах раніше оголошеного пакета допомоги на суму 750 млн євро. Зазначається, що на ці кошти терміново буде закуплене найнеобхідніше обладнання для України – ракети до систем Patriot, артилерійські снаряди, боєприпаси для винищувачів F-16 та запасні частини,
Окрім того, міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс повідомив, що країна передасть Києву симулятори літаків F-16 для навчання українських пілотів. Із міркувань оперативної безпеки деталі цієї поставки не розголошуються.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що країни-члени Контактної групи з питань оборони України оголосили про надання нової військової підтримки на загальну суму $35 млрд.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














