Іран заявив, що вразив балістикою американський авіаносець USS Abraham Lincoln
Натомість, американські військові стверджується, що заява IRGC є брехнею
Корпус вартових ісламської революції (КСІР) заявив про атаку на американський авіаносець Abraham Lincoln.
Про це повідомило агентство Tasnim.
У заяві іранського військово-політичного формування йдеться про те, що авіаносець USS Abraham Lincoln став ціллю для удару чотирьох балістичних ракет.
Про наслідки атаки КСІР не повідомляє.
Офіційних коментарів від ВМС США поки що не було.
Як пише Euronews., Abraham Lincoln – один з американських авіаносців з ядерним двигуном, який ВМС називають «найбільшим військовим кораблем у світі».
Він входить до десятки атомних авіаносців США, відомих як клас «Німіц».
За даними ВМС США, авіаносці класу «Німіц» мають довжину 333 метри і можуть перевозити приблизно 100 000 тонн обладнання, включаючи 65 літаків і кілька ракетних установок.
USS Abraham Lincoln був відправлений до Перської затоки наприкінці січня в складі того, що президент Дональд Трамп назвав «армадою», яка була перекинута в цей регіон «про всяк випадок», коли напруга зросла через жорсткі заходи Ірану проти протестувальників, незадоволених економічною ситуацією в країні.
Тим часом, американське військове командування заперечило, що Іранська Революційна гвардія (IRGC) вразила авіаносець USS Abraham Lincoln в Перській затоці. Про це йдеться в Х Центрального командування США. У повідомленні стверджується, що заява IRGC є брехнею.
«Лінкольн» не був уражений. Запущені ракети навіть не наблизилися до нього. «Лінкольн» продовжує запускати літаки на підтримку безжальної кампанії CENTCOM з захисту американського народу шляхом усунення загроз з боку іранського режиму», – йдеться у повідомленні.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Іран у неділю вдень, 1 березня, випустив ракети по британських військових базах на Кіпрі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














