росіяни вдарили авіабомбами по Слов'янську: є загиблі та поранені
Один із боєприпасів поцілив у багатоквартирний будинок
Вранці 10 березня росіяни скинули на середмістя Слов'янська три авіабомби. Наразі відомо про чотирьох загиблих і 16 постраждалих, серед яких 14-річна дівчина.
Про це повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.
За попередніми даними, пошкоджено шість багатоповерхівок і 10 автівок. У обласній прокуратурі уточнили, що мішенню для ворога стала щільна житлова забудова, де один із боєприпасів поцілив у багатоквартирний будинок, ще два – біля багатоповерхівок.
Остаточні наслідки російської атаки встановлюються.
Бекграунд. Раніше Mind писав про понад 20 постраждалих через російські атаки на Харків і Дніпро в ніч проти 10 березня.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














