ЄС продовжив санкції проти росіян ще на півроку

ЄС продовжив санкції проти росіян ще на півроку

Водночас, сімох осіб було виключено зі списку

ЄС продовжив санкції проти росіян ще на півроку
Фото: ілюстративне

Рада Європейського Союзу вчергове продовжила персональні санкції проти росіян, причетних до військової агресії рф проти України, ще на шість місяців – до 15 вересня 2026 року.

Про це йдеться у пресрелізі Ради ЄС.

Обмеження застосовуватимуться проти близько 2600 фізичних та юридичних осіб. Санкції включають обмеження на поїздки, заморожування активів та заборону на переказ коштів.

Водночас, Рада вирішила не продовжувати санкції проти двох осіб та виключила зі списку п'ятьох померлих.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Зеленський підписав укази, які запроваджують санкції проти російських суддів, а також продовжують обмеження для компаній рф.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло