Вибухівка біля «Турецького потоку»: Сербія не підтверджує українську причетність

Вибухівка біля «Турецького потоку»: Сербія не підтверджує українську причетність

Директор Агентства військової безпеки Сербії Джуро Йованіч зазначив, що довкола закладення вибухівки на газопроводі є «дуже багато дезінформації»

Вибухівка біля «Турецького потоку»: Сербія не підтверджує українську причетність
Фото: Kurir

Сербські спецслужби повідомили, що Україна не має стосунку до вибухівки, виявленої поблизу газопроводу «Турецький потік», який з’єднує Сербію та Угорщину.

Про це заявив очільник Агентства військової безпеки Сербії Джуро Йованіч, повідомляє Kurir.

За його словами, навколо інциденту із закладенням вибухівки на газопроводі поширюється «дуже багато дезінформації».

«Дезінформація вказує на те, що Збройні сили Сербії та їхні військовослужбовці працюватимуть на якусь іншу або третю сторону, знаходячи українську вибухівку та звинувачуючи в цьому Україну. Це неправда», – заявив він.

Йованіч також розповів, що маркування на знайденій вибухівці свідчить про те, що вона була виготовлена ​​в США. Посадовець наголосив, що виробник вибухівки не означає, що він також є виконавцем чи замовником.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в МЗС України заявили про «спроби хибно пов’язати Україну з інцидентом із вибухівкою, знайденою поблизу трубопроводу «Турецький потік» у Сербії». Україна «категорично» відкидає це, адже не має до цього ніякого стосунку, заявив речник відомства.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло