Закупівлі за завищеними цінами: БЕБ викрило посадовців «Укрзалізниці» на розтраті понад 4 млн грн
Двоє заступників директора отримали підозри через контракти на комплектуючі за завищеними цінами
Бюро економічної безпеки викрило корупційну схему у філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця».
Про це повідомляє пресслужба БЕБ.
За даними слідства, двоє заступників керівника підрозділу у 2023 році уклали контракт на придбання деталей до вагонів за цінами, що значно перевищували ринкові.
Зловживання службовим становищем призвело до збитків державі на суму понад 4,4 млн грн. Наразі фігурантам уже офіційно оголошено про підозру у розтраті бюджетних коштів.
За вчинене правопорушення посадовцям загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі. Санкція статті також передбачає конфіскацію майна та тривалу заборону обіймати керівні посади.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що $100 000 за демонтаж колії: посадовця Укрзалізниці викрили на вимаганні хабаря. Разом із грошима чиновник отримав підозру.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].















