«Д.Трейдінг» очолив рейтинг українських компаній за обсягом виторгу
Енерготрейдер зафіксував рекордний дохід у 2025 році, зберігши позицію лідера серед вітчизняних підприємств за рівнем реалізації
За результатами 2025 року чистий прибуток компанії «Д.Трейдінг» склав 5,89 млрд грн.
Про це повідомляє Опендатабот.
У порівнянні з 2024 роком цей показник продемонстрував зростання – тоді прибуток становив 5,6 млрд грн.
Виторг енергетичного підрозділу у 2025 році сягнув історичного максимуму у 292,4 млрд грн. У 2024 обсяг продажів складав 215,8 млрд грн.
Такі фінансові результати дозволили компанії другий рік поспіль утримувати статус найуспішнішого підприємства України за доходами від реалізації продукції.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Д.Трейдинг ініціює дострокове припинення договору з Енергоатомом. Компанія звернулася до держгенкомпанії з пропозицією припинити виконання взаємних зобов’язань за договором, укладеним за результатами останнього аукціону.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].















