В Україні більше 1 млн підприємців зареєстрували бізнес через «Дію»
Щодня кількість ФОПів зростає на 600 осіб, а 60% нових справ запускають жінки
Послуга автоматичної реєстрації фізичних осіб-підприємців через портал «Дія» встановила часовий рекорд: найшвидша процедура оформлення тривала лише 2 секунди.
Про це повідомляє пресслужба сервісу.
Загалом кількість українців, які відкрили власну справу за допомогою цього інструменту, уже перетнула позначку в один мільйон.
За даними платформи, щодня в країні з'являється близько 600 нових ФОПів.
Найбільшу активність проявляють мешканці Києва, а також Дніпропетровської, Львівської, Харківської та Одеської областей. При цьому 60% серед нових представників бізнесу становлять жінки.
Найбільш затребуваними сферами діяльності залишаються роздрібна торгівля через інтернет, ІТ-сектор, програмування, реалізація харчових продуктів та надання освітніх послуг.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що «Дія» повністю цифровізувала реєстрацію громадських організацій. Новий онлайн-сервіс дозволяє створити ГО без візитів до нотаріуса та зайвих витрат.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].















