«Київстар» завершив інвестиційну програму в Україні на суму більше $1 млрд
Кошти спрямували на оновлення мережі, супутниковий зв'язок і придбання нових цифрових активів
Kyivstar Group та її материнська компанія VEON Ltd. реалізували масштабний інвестиційний проєкт, фактичний обсяг якого на $300 млн перевищив попередні прогнози.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Загальна сума капітальних вкладень становила $1,3 млрд.
Фінансування спрямували на модернізацію мобільного покриття, запуск технології супутникового зв’язку Starlink Mobile direct-to-device та розвиток енергонезалежної інфраструктури.
У межах розширення бізнесу Kyivstar здійснив низку стратегічних придбань. До складу групи увійшли сервіс замовлення поїздок Uklon, медична платформа Tabletki.ua та компанія SUNVIN 11, що володіє сонячними електростанціями.
Останнє придбання стало кроком оператора у сферу відновлюваної енергетики для підвищення автономності власних об’єктів. За підсумками 2025 року фінансові показники компанії продемонстрували зростання.
Виручка збільшилася на 30,3% – до 48,2 млрд грн, а прибуток EBITDA становить 27 млрд грн. Станом на кінець 2025 року оператор обслуговував 22,4 млн мобільних користувачів і понад мільйон абонентів «Домашнього інтернету».
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що «Київстар» протестує роботу месенджерів через прямий супутниковий зв'язок Starlink. Оператор отримав дозвіл на тестування технології D2C для передачі даних у режимі реального часу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].















