росіяни вночі завдали комбінованого удару по Україні
Зафіксовано влучання 18 ракет та 16 ударних БпЛА на 34 локаціях
У ніч проти 18 травня війська рф запустили по Україні 546 засобів повітряного нападу – 22 ракети й 524 БпЛА.
Про це повідомило Командування Повітряних сил ЗСУ.
Війська рф спрямували на Україну:
- 14 балістичних ракет «Іскандер-М»/С-400 (райони пусків – Ростовська область рф, окупований Крим);
- 8 крилатих ракет «Іскандер-К» (район пусків – окупований Крим);
- 524 ударних БпЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас», безпілотники-імітатори типу «Пародія» із таких напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ у росії, окуповані Донецьк та Гвардійське, що в Криму.
Станом на 8:30 протиповітряна оборона збила/придушила 507 цілей – 4 ракети та 503 безпілотники різних типів:
- 4 крилаті ракети «Іскандер-К»;
- 503 ворожих БпЛА різних типів.
Однак зафіксовано влучання 18 ракет та 16 ударних БпЛА на 34 локаціях, а також падіння збитих (уламків) БпЛА на 11 локаціях.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що війська рф запустили в ніч проти 18 травня ракети та безпілотники по Дніпру та Одесі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].















