В Україну вперше приїхала лідерка білоруської опозиції Тихановська

В Україну вперше приїхала лідерка білоруської опозиції Тихановська

До Києва вона приїхала разом зі своєю командою на запрошення президента Зеленського

В Україну вперше приїхала лідерка білоруської опозиції Тихановська
Фото: Светлана Тихановская / Telegram

У Київ з офіційним візитом прибула лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська.

Про це політикиня розповіла в Telegram.

Днями глава МЗС України Андрій Сибіга анонсував, що Тихановська «найближчим часом» має приїхати в Україну. Її запросив до Києва президент України Володимир Зеленський під час їхньої першої особистої зустрічі в січні.

Після прибуття до Києва вона відвідала могилу Марії Зайцевої, білоруської доброволиці, яка загинула під час відбиття російського вторгнення в Україну.

«Для мене було дуже важливо розпочати цей візит із того, щоб ушанувати пам'ять людини, яка віддала своє життя за свободу України й Білорусі. Наш обов'язок – зробити все, щоб жертва Марії та інших героїв не була марною», – написала вона.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Україна ініціює термінове засідання Ради Безпеки ООН у відповідь на масовану ракетну атаку росії в ніч проти 24 травня по Києву.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло