Китай відповів на погрози рф щодо масштабної атаки на Київ

Китай відповів на погрози рф щодо масштабної атаки на Київ

Пекін закликав росію не бити по Києву та виступив проти ескалації

Китай відповів на погрози рф щодо масштабної атаки на Київ
Фото: DR

Міністерство закордонних справ КНР у відповідь на нові погрози росії масованими ударами по столиці України закликало «відповідні сторони» утриматися від посилення бойових дій.

Про це пише агентство Укрінформ із посиланням на заяву речниці МЗС Китаю Мао Нін.

Журналісти попросили Мао Нін прокоментувати нові погрози Москви щодо масованих ракетних атак на Київ.

«Позиція Китаю в питанні української кризи є послідовною й чіткою. Ми вважаємо лише діалог і переговори єдиним життєздатним способом для врегулювання конфлікту», – відповіла речниця МЗС.

Вона закликала всі сторони конфлікту «докласти зусиль для якнайшвидшого припинення ескалації та створення умов для відновлення діалогу й переговорів».

На уточнювальне запитання кореспондента українського агентства, чи евакуює Китай дипломатів свого посольства з Києва, речниця відомства не відповіла ні ствердно, ні заперечно

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, у Польщі наголосили, що атаки на дипмісії стануть черговим актом агресії рф. Міністерство закордонних справ Польщі заявило, що можливі удари росії по дипломатичних установах у Києві будуть розцінюватися як свідомі та навмисні дії.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло