Коронавірус vs бізнес: 10 корисних каналів у Telegram

Коронавірус vs бізнес: 10 корисних каналів у Telegram

Про те, як підтягти українську мову, налагодити бізнес-процеси, що подивитися у вільний час і багато іншого

Этот текст также доступен на русском
Коронавірус vs бізнес: 10 корисних каналів у Telegram

Поки всі на карантині, є час встигнути зробити те, до чого зазвичай не доходили руки, наприклад, підтягнути українську, почати вивчати мистецтво або якусь іншу сферу.

Підприємець, фахівець з управління та оптимізації проєктів з досвідом понад 6 років, співвласниця бару Zbirka і студії краси Priton Krasoty Нія Нікель поділилася з Mind добіркою з 10 корисних для бізнесу і життя Telegram-каналів.

На випадок, якщо ви вже теж злегка втомилися від нескінченних похмурих зведень про кількість тих, що заразилися, виконання на різні лади Imagine та іншої «зради» часів карантину, ми підібрали для вас декілька каналів, які розповідають про новини з інших сфер нашого життя, які дозволяють вам не здичавіти і навіть дізнатися щось нове.

Це добірка українських каналів, які пишуть про мистецтво, кіно і рекламу, є навіть такий, який допоможе підтягнути українську. Ця інформація буде корисна тим, хто хоче вийти з карантину більш освіченим, ерудованим і цікавим. Так, відкрити свою справу, щоб більше не залежати від обставин, допоможе канал про бізнес. Є канал і про те, як цей бізнес потім рекламувати.

«Словниковий запас» – або як його розширити

Проєкт обіцяє щодня по новому українському слову, і майже завжди обіцянку виконує, супроводжуючи її докладною статтею-поясненням. Чудова традиція! Головне, не забувайте ці слова використовувати.

Вам сподобається, якщо: ви любите цікаві факти, незвичайні слова і нетривіальну мову.

Вам не сподобається, якщо: ви не розмовляєте українською або віддаєте перевагу простій мові.

Чому варто підписатися: цей ненав'язливий канал розширить ваш словниковий запас і змусить закохатися в українську мову заново.

«Correctarium – Українська мова» – правильна українська

Саме час на карантині підтягнути навички, про які мало замислюєшся. А про правопис ми часто забуваємо в першу чергу. Канал ведуть професійні лінгвісти, які останнім часом дають багато порад щодо нових правил української мови.

Вам сподобається, якщо: ви хочете розібратися в тому, як правильно вживати українські слова. На жаль, мало хто з нас знає, в чому різниця між «угрупування» або «угруповання». Цей канал якраз розбирає найчастіші помилки і допомагає використовувати слова правильно.

Вам не сподобається, якщо: ви рідко говорите українською або філологія не лежить у сфері ваших інтересів.

Чому варто підписатися: канал вчить правильно вживати українські слова, а значить, ви зможете без додаткових зусиль підтягнути свої навички.

«Український бізнесмен» – «бізнес у всіх проявах»

Цей канал буде корисний всім тим, для кого карантин – можливість налагодити процеси, що раніше кульгали, і вийти з новими знаннями і баченням. Автори публікують поради та корисну літературу і мотивують працювати.

Вам сподобається, якщо: ви любите читати про історії або досвід успішних бізнесів. Канал часто розбирає кейси відомих брендів і допомагає поліпшити ваші справи.

Вам не сподобається, якщо: ви любите говорити про бізнес у цифрах. На жаль, це канал більше для гуманітаріїв і не викладає статистики, зрізи ринків та іншу плюс-мінус технічну інформацію.

Чому варто підписатися: навіть якщо ви тільки думаєте про свій бізнес, цей канал допоможе вам структурувати розуміння і ознайомить з досвідом українських та світових компаній.

«Почни Щось!» – для тих, хто хоче свій стартап

Тут пишуть про бізнес, новинки технологій і саморозвиток. Автори постійно пропонують нові шляхи і підштовхують читачів до того, щоб почати щось робити.

Вам сподобається, якщо: ви вже практикуючий менеджер або керівник, власник бізнесу. Тут немає кейсів компаній, а є досить багато інструментів для практичної роботи. Як налагодити віддалену роботу, які програми використовувати і багато іншої корисної інформації.

Вам не сподобається, якщо: ви не знаєтеся на технологіях і техніці. У каналі в основному багато технічної інформації і конкретних програм для вирішення різних завдань.

Чому варто підписатися: канал з легкістю замінить курси з менеджменту та допоможе дізнаватися про всі новинки технічних рішень завдань.

«Лекції в колекцію» – статті про все

Добірка свіжих цікавих статей з усього світу зі змістовними анотаціями від автора каналу. Теми охоплюють психологію, бізнес, технічні інновації – все, що потрібно, щоб не «іржавіти».

Вам сподобається, якщо: ви любите короткі лекції на абсолютно різну тематику. Цей канал допоможе щодня дізнаватися щось нове.

Вам не сподобається, якщо: ви не любите інформацію, пропущену через точку зору авторів. У цьому каналі вся інформація подається особисто від модератора, і часто його думки можуть не збігатися з вашими.

Чому варто підписатися: канал допомагає дізнаватися багато нової інформації, на яку ви б ніколи не звернули уваги. Багато незвичайної інформації, що надихає.

«Думай, як реклама» – «бібліотека креативу»

Свіжий погляд на світ реклами від маркетингового агентства Brain Tank. Хлопці випускають особисто відібрані матеріали, які будуть цікаві і тим, хто хоче детально розбиратися в рекламі, і взагалі кожній допитливій людині.

Вам сподобається, якщо: ви давно хотіли в рекламу, але не знали, як все влаштовано. Цей канал веде один з відомих арт-директорів, який має 15 років досвіду в цій сфері. Багато інформації, що  надихає, і реальних кейсів.

Вам не сподобається, якщо: ви любите меми, жарти і розваги. У цьому каналі тільки серйозна інформація для професіоналів і тих, хто хоче таким стати.

Чому варто підписатися: багато світових трендів реклами, аналіз кейсів і дизайну. Тут є і те, як ЦРУ просуває свій бренд у кіно і те, чому «Макдоналдс» вибачився за розділену «М» на початку пандемії.

«Чуєш, Тарантіно!» – цікаво про кіно

На випадок, якщо потрібно відпочити, а прокручування рекомендацій Netflix вже нічого не дає: канал про кіно (і не тільки) від професійного режисера. Автор пише і про події в індустрії, і рекомендує якісні стрічки, які подивився сам.

Вам сподобається, якщо: ви любите кіно і рецензії, а також цікаві факти і аналізування фільмів.

Вам не сподобається, якщо: ви любите структуровану інформацію і багато деталей. Також канал веде режисер, тому часто він пише про фільми зі своєї точки зору.

Чому варто підписатися: багато інтерв'ю з відомими режисерами, рецензій на новинки і відмінна добірка того, що варто подивитися.

Vertigo – всі новинки кінематографу

Telegram-канал від українського видання Vertigo публікує статті, огляди і рекомендації про новинки та класику кіноіндустрії. Якщо улюблені серіали переглянуті, а на питання «Що подивитися ввечері?» ніяк не можете знайти відповіді – вам точно сюди.

Вам сподобається, якщо: вас цікавить інформація про фільми і серіали українською, рецензії та приховані смисли.

Вам не сподобається, якщо: ви не любите переходити за посиланнями і вас дратують лонгріди. Канал в основному транслює матеріали з сайту, тому читати не завжди зручно. Іноді є спойлери і фінали сезонів, які не всі хочуть читати перед переглядом.

Чому варто підписатися: найбільша база рецензій на відеоконтент в Україні. Рецензії пишуть кінокритики і «наближені», тому інформація цінна і корисна.

«Технології, медіа та суспільство» – все нове зі світу технологій

Канал журналіста Андрія Бродецького, колишнього головного редактора Apparat, – джерело новин та знань про технологічні рішення та зміни у світі, які стануть звичними вже завтра, навіть якщо сьогодні в це ще не віриться. Хороший спосіб бути в курсі того, куди рухається світ – без зайвої нудьги і конспірології.

Вам сподобається, якщо: ви любите багато технічної інформації про новинки ІТ і промисловості.

Вам не сподобається, якщо: вам складно сприймати технічну інформацію. Канал використовує багато термінів і значень, не дуже зрозумілих гуманітаріям.

Чому варто підписатися: дуже просто і популярно про складний світ технологій. Канал допоможе шукати натхнення для оптимізації процесів і розуміння світової ситуації.

«Omriyana: твій Внутрішній безвіз» – подорожі на дивані

Тренди соцмереж в останні тижні показують: коли на вулицю особливо не вийдеш, вже не кажучи про те, щоб виїхати за місто, люди починають ділитися історіями з минулих поїздок. Автор каналу, в минулому оператор National Geographic, з великим азартом і любов'ю розповідає про мальовничі куточки України.

Вам сподобається, якщо: ви любите Україну і хочете подивитися на неї по-новому. Дуже багато незвичайних маловідомих місць нашої країни.

Вам не сподобається, якщо: ви віддаєте перевагу курортному відпочинку. Канал створений швидше для тих, хто готовий у будь-яку хвилину взяти намет і поїхати в Буцький каньйон.

Чому варто підписатися: таку Україну ви ніколи не бачили. Багато місць просто вражають своєю мальовничістю і незвичністю.

Карантин – відмінний шанс стати кращою версією себе, не пропустіть його, використовуйте ресурси і час з користю. Сподіваємося, що ці канали допоможуть вам!

Автори матеріалів OpenMind, як правило, зовнішні експерти та дописувачі, що готують матеріал на замовлення редакції. Але їхня точка зору може не збігатися з точкою зору редакції Mind.

Водночас редакція несе відповідальність за достовірність та відповідність викладеної думки реальності, зокрема, здійснює факт-чекінг наведених тверджень та первинну перевірку автора.

Mind також ретельно вибирає теми та колонки, що можуть бути опубліковані в розділі OpenMind, та опрацьовує їх згідно зі стандартами редакції.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло