Андрій Сагун Керівник департаменту координації проектів та організаційних змін в МХП

Експерт з управління змінами. 11 років управлінського досвіду, 8 років тренерського досвіду, спеціалізація – розвиток управлінських навичок, впровадження змін, управління інноваціями. Має досвід реалізації організаційних змін в трансформаційних проектах, внутрішнього консалтингу з управління змінами (консалтинг та методологічна підтримка PM) а також досвід розвитку компетенції управління змінами в компанії. Автор та менеджер школи інновацій ДТЕК ID.School, навчання в якій пройшли 130 співробітників. Очолює команду з управління організаційними змінами та енгейджменту у рамках проекту SAP S/4 Hana. Бере участь у розробці та впровадженні Трансформаційного офісу МХП (в портфелі – 62 проекти, у тому числі наймасштабніша у Східній Європі програма цифрової трансформації бізнесу).

Експертиза

Менторство

Прикладне управління змінами у трансформаційних проектах

Навіщо трансформаційним проектам Change Manager? Чому лише проектного менеджера недостатньо для успішної реалізації трансформаційних проектів? Що має бути в фокусі у менеджера з управління змінами? Як розробити та що має увійти в стратегію управління змінами в рамках реалізації трансформаційних проектів? Як організувати роботи з реалізації організаційних змін? Що таке «енгейджмент» і чому необхідно тримати в фокусі задачі з управління енгейджментом?

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло