Новий комплекс бізнес-класу – квартири вже в продажу!
Реклама

Новий комплекс бізнес-класу – квартири вже в продажу!

Думаючи про покупку житла, якою ви уявляєте вашу майбутню квартиру? А житловий комплекс? Що б ви хотіли бачити там, де хочете жити?

Цей матеріал також доступний російською
Новий комплекс бізнес-класу – квартири вже в продажу!

Замислюючись про створення особливого життєвого простору, компанія «НоваБудова» втілила в ньому все, що асоціюється з мрією про власне житло. «Сrystal Avenue» – це новий житловий комплекс у Петропавлівській Борщагівці. За 12 років роботи компанія «НоваБудова» створила три житлові комплекси та 18 будинків й пропонує вам відкрити новий рівень життя бізнес-класу!

Про комплекс

Комплекс будується в районі Петропавлівської Борщагівки. При цьому локацію обрано так, щоб поруч у вас були торгові центри і зручна транспортна розв'язка. І це так зручно, що за 5 хвилин їзди ви будете на метро «Житомирська» і лише біля 30 хвилин знадобиться для того, аби опинитися в центрі міста. З іншого боку, ви зможете користуватися тим, чого зазвичай не можуть запропонувати будинки в Києві, а саме заміським відпочинком, адже поруч є ліс і озеро. Водночас забудовник подбав про те, щоб усередині комплексу була інфраструктура, завдяки якій ви не піклуватиметеся про зайве, а дійсно відпочиватимете в себе вдома.

Новий комплекс бізнес-класу – квартири вже в продажу!

Більше, ніж зручності

Новий комплекс бізнес-класу – квартири вже в продажу!

Комфорт в «Crystal Avenue» поставлений на новий рівень. Тепер це не тільки обов'язковий мінімум облаштування ЖК. Але і те, що максимально розвантажить вас і подарує відчуття, що все дійсно продумано до дрібниць.

Підземний паркінг розрахований на 246 місць, а особливим сервісом для власників електрокарів стане можливість підзарядки акумуляторів таких автомобілів безпосередньо в комплексі. А це зробить еко-технології ще більш доступними для вас.

Ви можете завжди знати, де знаходиться ваша дитина, адже на території буде сучасний приватний дитячий садок.

Крім того, і всією сім'єю, і з дітьми, і окремо вам завжди буде де приємно провести час. Гарні дитячі майданчики, спортивне поле і тренажери, доріжки для бігу, зони відпочинку та чудове озеленення з фонтаном і дизайнерськими об'єктами, що доповнюють картину, створять неповторну атмосферу для найвищих стандартів житла.

Спокій і безпека

Особливе місце в ЖК відводиться саме безпеці та надійності охорони особистого простору мешканців. Ви зможете не турбуватися за ваших близьких, власність і особистий транспорт. А весь комплекс буде комфортною територією, потрапляючи куди, ви завжди почуватимете себе спокійно, затишно, надійно і дуже по-особливому.

Новий комплекс бізнес-класу – квартири вже в продажу!

Переваги для нового життя

Житло часто асоціюється у нас з довгостроковою покупкою, яка багато в чому впливає на те, як буде йти наше життя, яким буде настрій і навіть щоденні звершення. Живіть так, як ви завжди цього хотіли – адже тепер це можливо в «Crystal Avenue». Ознайомитися з комплексом і плануваннями квартир детальніше ви можете на сайті. А з усіх питань придбання звертайтеся за телефонами відділів продажів: (044) 392-12-10, (067) 232-30-14.

Новий комплекс бізнес-класу – квартири вже в продажу!

«Сrystal Avenue» – це ваш комплекс бізнес-класу!

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті