Освітній січень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, що стартують вже на початку року

Освітній січень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, що стартують вже на початку року

Продажі за допомогою інсайтів, цифрова стратегія перетворень та інші теми, які можна опанувати вже наступного місяця

Цей матеріал також доступний російською
Освітній січень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, що стартують вже на початку року
Фото Shutterstock

Новорічні канікули – непоганий привід для опанування новими знаннями. Відпочивати на свята можна по-різному. Mind пропонує не марнувати час та підвищити рівень освіченості у деяких підприємницьких темах. А після засвоєння програми курсу застосовувати набуті навички вже упродовж 2018 року. Вашій увазі пропонується січнева добірка безкоштовних-онлайн курсів на бізнес-тематику.

Переговори, посередництво та вирішення конфліктів 

Початок: 1 січня

Тривалість: 4 тижня / 1 година на тиждень

Мова: англійська

Автори: ESSEC Business School

Опис: Упродовж вивчення матеріалів курсу можна оволодіти основними навичками та інструментами переговорів, розвинути своє крос-культурне бачення та навчитися керувати процесом посередництва. Курс буде корисний керівникам бізнесу і державним управлінцям, які прагнуть досягати більших успіхів у міжнародних переговорах.

Цифрова економіка: продажі за допомогою інсайтів клієнтів 

Початок: 8 січня

Тривалість: 4 тижня / 3 години на тиждень

Мова: англійська

Автори: The Open University

Опис: У курсі зібрані нові підходи до ефективного поєднання маркетингових та рекламних заходів, упорядкування дій компанії таким чином, щоб клієнти завжди поверталися. Це дасть змогу зрозуміти, як важливо правильно будувати відносини з клієнтами для успіху бізнесу, і дізнатись, які сучасні інформаційні системи маркетологи залучають для створення цілісного бачення клієнтів.

Цифрова стратегія перетворень 

Початок: 10 січня

Тривалість: 6 тижнів / 4-6 годин на тиждень

Мова: англійська

Автори: Boston University

Опис: За допомогою цього курсу можна зрозуміти, які існують три типи гравців, що формують сучасний бізнес-ландшафт; дізнатися про три етапи трансформацій, з якими зіткнеться кожна фірма на шляху до переосмислення бізнесу, та про три кроки, які забезпечать успіх компанії. По закінченні курсу можна навчитися збирати команду, яка буде готова експериментувати з новими ідеями, переосмислити свої переконання щодо цифрових стратегій та винайти власні бізнес-правила для цифрового майбутнього.

Розуміння сучасного бізнесу та організацій 

Початок: 22 січня

Тривалість: 6 тижнів / 6 годин на тиждень

Мова: англійська

Автори: University of Strathclyde

Опис: Цей курс складається з декількох блоків, у яких розглядається взаємозв'язок економіки знань та бізнесу; захист інтелектуальної власності у світі сучасних технологій; баланс компаній між світовим та глобальним ринками. Завдяки набутим знанням ви дізнаєтесь, яким чином впливають знання, технології, етика та глобалізація на бізнес.

Міжнародні відносини: глобалізація 

Початок: 22 січня

Тривалість: 4 тижня / 3 години на тиждень

Мова: англійська

Автори: The Graduate Institute of International and Development Studies

Опис: Глобалізація – тема, яка обговорюється зараз і на політичному, і на економічному рівнях. Цей курс дозволяє за відносно короткий проміжок часу розглянути історичний вплив глобалізації на людство та економічну географію світу. А також дослідити її подальший вплив на суспільство майбутнього.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті