Інклюзивний тариф: до Паралімпіади Lifecell запускає пакет послуг для людей з особливими потребами
Партнерський матеріал

Інклюзивний тариф: до Паралімпіади Lifecell запускає пакет послуг для людей з особливими потребами

До Південної Кореї українські спортсмени вирушили зі спеціальною виділеною лінією зв'язку для вільного спілкування та з новим пакетом послуг від мобільного оператора

Этот текст также доступен на русском
Інклюзивний тариф: до Паралімпіади Lifecell запускає пакет послуг для людей з особливими потребами

9 березня в Пхенчхані запалено вогонь XII зимової Паралімпіади. Українські спортсмени поїхали до Південної Кореї ще 1 березня і взялися до активних тренувань. На момент підготовки матеріалу в активі нашої збірної вже 15 медалей, з яких 5 – «золото».

Українські паралімпійці за 4 дні до початку Паралімпіади-2018

4 дні до початку ХІІ зимових Паралімпійських ігор... Ми знов і знов шлемо вітання рідній Україні з засніженої Кореї...Ще вчора на тренуванні з лижних перегонів тут було похмуро (але сонечко попри похмурість погоди продовжувало яскраво світити в національній паралімпійській збірній команді України), а сьогодні на тренуванні з біатлону сніжило і сніжило!.. Готуємось!..Підтримуйте нас! Ваша підтримка – наша перемога! Далі буде :) #RoadToPyeongChang #ВашаПідтримкаНашаПеремога #ШляхДоКореї #Паралімпіада2018 *** Відео-блог прес-служби Національного комітету спорту інвалідів України

Posted by National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee on Monday, March 5, 2018

Цьогоріч у змаганнях беруть участь 48 країн. Захищати честь України вирушили 33 паралімпійці. Українці змагаються в трьох видах спорту – лижних гонках, біатлоні та гірських лижах.

Щоб підготуватися до виступів на Паралімпіаді, вони місяцями тренувалися далеко від дому та близьких: український реабілітаційний центр, що спеціалізується на зимових видах спорту, розташований в селі Верхнє Львівської області. Тренувальна база з лижними і біатлонними трасами – це фактично закритий простір, де кілька десятків спортсменів проводять безліч тижнів. У центрі тренуються олімпійські спортсмени, а також проходять реабілітацію воїни АТО.

«Під час підготовки до Паралімпіади, а це найважчий період для спортсменів, складно залишатися без зв'язку із зовнішнім світом. Ми місяцями знаходимося на одній території, і в моменти втоми або невдач дуже важливо почути голоси близьких і отримати від них підтримку», – розповідає багаторазовий призер Паралімпійських ігор в лижних гонках і біатлоні Світлана Трифонова.

Місцевість, де розміщено тренувальну базу, знаходиться в горах поруч із трасою Львів – Ужгород, недалеко від українсько-польського кордону. Донедавна мобільний зв'язок у цьому місці залишався не найкращим. Але компанія lifecell на території центру встановила базову станцію – тепер спортсменам не доводиться «ловити мережу», а рідні будь-коли можуть до них додзвонитися.

Компанія також забезпечила зв'язком збірну України на самій Паралімпіаді в Кореї, виділивши 45 безкоштовних ліній. Спортсмени в будь-який момент мають змогу зателефонувати додому і поспілкуватися з близькими.

Крім того, в додатку BiP стартувала акція на підтримку паралімпійців. Будь-хто може завантажити собі програму і написати спортсменам теплі слова. А абоненти lifecell отримають додаткові гігабайти трафіку в разі, якщо спортсмени завоюють медалі. Судячи з того, що на минулій Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро збірна України завершила виступ з 117 медалями, абоненти точно можуть розраховувати на акційні гігабайти.

Оператор lifecell не вперше співпрацює з Національним комітетом спорту інвалідів України. Ще 11 років тому компанія запустила тариф «Світ SMS» спеціально для людей з порушеннями слуху.

Новий пакет для людей, які не чують, компанія запустила до Паралімпіади в Кореї. Він складається з трьох варіантів зі стартовою ціною 20 грн. Кожен варіант пропонує 500, 1000 або 1500 СMС, обсяг трафіку від 5 ГБ і безлімітне спілкування через месенджер BiP – оператор «зануляє» трафік, якщо абонент спілкується через цю програму, в тому числі в режимі відеоконференції. Також абонентам надається 5 ГБ у сховищі lifebox, де зручно зберігати об'ємні фото- і відеофайли, а ще безкоштовний трафік для додатка fizy (радіостанції онлайн).

Але найважливіші послуги пакета, передбачені оператором для клієнтів з порушеннями слуху, – це відео call-центр зі співробітниками, які розмовляють мовою жестів, і функція геолокації Track me в месенджері BiP, яка дає можливість близьким і друзям абонента завжди знати, де він знаходиться. Також абонент може зателефонувати оператору сервісу-партнера ВеWarned через додаток «Перекладач ЖМ» для вирішення будь-якого питання. Таким чином, люди з проблемами слуху ніколи не залишаться наодинці зі своєю проблемою.

У компанії зазначають, що люди з вадами слуху набагато активніше користуються СМС і спілкуються через месенджери. У lifecell беруть курс на те, щоб надавати абонентам необмежену кількість трафіку для споживання цих послуг. А враховуючи, що у цього оператора найвищий показник проникнення смартфонів у мережі (67%), така послуга напевно буде затребуваною.

Офіційно в Україні зареєстровано 400 000 осіб з вадами слуху. А всього по країні налічується близько 3 млн людей з інвалідністю. «Це дуже велика категорія людей. Але ми не бачимо їх на вулицях, вони певною мірою ізольовані від суспільства. Тому соціальна відповідальність нашої компанії виражається в тому, щоб ця частина населення, над якою ми взяли шефство, дійсно відчула вагому допомогу, і щоб зв'язок для них був максимально доступним», – зазначає директор з маркетингу компанії lifecell Неля Усс. Новий пакет послуг «На зв'язку» оператор запускає за акцентовано демократичною ціною, а в максимум-тарифі доступ до консьєрж-сервісу не лімітований. Комерційний запуск тарифу планується в найближчі кілька тижнів.

Инклюзивный тариф: к Паралимпиаде lifecell запускает пакет услуг для людей с инвалидностью
У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло