mind
Бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» запустила інноваційну для вітчизняного ринку MBA-програму
Реклама

Бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» запустила інноваційну для вітчизняного ринку MBA-програму

Карусельний формат програми дає можливість її слухачам гнучкіше планувати свій час і скоріше розпочинати навчання

Цей матеріал також доступний російською
Бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» запустила інноваційну для вітчизняного ринку MBA-програму
Фото: shutterstock.com

У 2018 році бізнес-школі «Міжнародний інститут бізнесу» (МІБ) виповнюється чверть століття. Всі ці роки і по теперішній час МІБ впевнено входить у трійку кращих бізнес-шкіл України за різними рейтингами. Спортсмени кажуть, що стабільність в досягненні блискучих результатів є показником високої майстерності. У чому ж полягає майстерність МІБ?

З самого початку своєї діяльності МІБ сформулював свою місію, як «Створення цінності для особистостей, компаній, суспільства», підкреслюючи значимість результатів його діяльності на всіх рівнях економічного та суспільного життя країни.

Завдяки унікальним авторським методикам своїх викладачів, які є практиками українського і міжнародного бізнесу, бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» сфокусувалася на практичному системному навчанні власників і перших осіб українського бізнесу, навчаючи їх реальним інструментам управління компаніями. За 25 років на управлінських програмах МВА в МІБ пройшли навчання сотні українських підприємців і найманих топ-менеджерів. Серед них власники українських компаній В. Климов і В. Поперешнюк (засновники «Нова Пошта»), С. Роніс (власник Comfy), перші особи глобальних компаній Н. Васильєва (ex-СЕО Microsoft Ukraine), В. Чобан (директор з розвитку Coca-Cola Ukraine), А. Ідобаєва (комерційний директор Canon Ukraine), а також багато інших успішних управлінців і бізнесменів, чиї історії успіху стали рушійною силою для зростання економіки України, створюючи нові робочі місця і збільшуючи надходження до державного бюджету.

У 2007 році бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» першою в Україні отримала акредитацію міжнародної незалежної Association of MBAs, успішно продовживши в її до 2022 року за підсумками третьої реаккредітаціі. Це в черговий раз підтверджує стабільно високий рівень бізнес-школи МІБ і її програм МВА, що відповідає міжнародним стандартам бізнес-освіти. Акредитація АМВА свідчить також про інноваційність програм МВА МІБ і їх відповідність мінливому глобальному бізнес-середовищу.

Але оновлюється не тільки зміст навчальних програм бізнес-школи, а й підходи, методики і формати навчання. Одним з найбільш недавніх прикладів поновлення формату програм МВА стала карусельна модель бізнес-освіти®, яку ця бізнес-школа запустила першою в Україні і отримала авторське свідоцтво на цей формат. В якості пілотного проекту була обрана поки що одна програма МВА з усього портфеля МІБ – General MBA, аудиторією якої є власники середнього і малого бізнесу, а також менеджери вищої та середньої ланки.

Бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» запустила інноваційну для вітчизняного ринку MBA-програму

Логіка програми General MBA по карусельній моделі бізнес-освіти® була змінена таким чином, щоб вона була більш зручною для слухачів. Програма складається з трьох незалежних за змістом блоків, тривалістю по півроку кожен, які в цілому дають слухачеві повну і системну картину функціонування бізнесу, всіх його підрозділів і процесів. Кожні півроку в бізнес-школі «Міжнародний інститут бізнесу» стартує наступна група, яка приєднується до попередньої.

Такий новий підхід до організації програми МВА робить її більш гнучкою, зручною і доступною в порівнянні з наявними класичними форматами програм. Карусельний формат програми дає можливість її слухачам гнучкіше планувати свій час і скоріше приступати до навчання, що в свою чергу дозволяє їм швидше її закінчити з повним багажем нових знань і умінь.

За півтора року навчання слухачі мають можливість навчитися в одній групі разом з трьома різними «потоками» програми General MBA. Це означає, що в порівнянні з традиційними форматами МВА програм, карусельна модель в три рази збільшує ефективний нетворкінг, тобто спілкування в колі однодумців, носіїв нових ділових зв'язків. Величезною перевагою карусельної моделі є велика гнучкість і зручність формату, що дозволяє швидко змінювати зміст програм МВА до нових запитів слухачів і тенденціям в бізнес-освіті. Це робить програму МІБ General MBA по карусельній моделі бізнес-освіти® як ніколи відкритою до інновацій і багаторазово підвищує її практичну цінність для слухачів.

Всім відомо, що будь-яка програма МВА активізує приховані можливості у її слухачів і запускає процес їх глибинних якісних змін. Завдяки таким змінам вже в перші місяці після початку навчання кар'єри слухачів МВА Міжнародного інституту бізнесу виходять на більш високий рівень. А власники компаній починають мислити абсолютно іншими категоріями, в результаті чого вони стають готовими для подальшого масштабування свого бізнесу, щоб підвищити вартість своїх компаній.

Наразі в бізнес-школі «Міжнародний інститут бізнесу» відкрито набір на три програми MBA.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті