«Ви задаєте вектор, я створюю простір»: дизайнер Вікторія Файнблат та її характер
Реклама

«Ви задаєте вектор, я створюю простір»: дизайнер Вікторія Файнблат та її характер

Як все починалось та як все відбувається зараз

Цей матеріал також доступний російською

Вікторія Файнблат – засновник власного бюро, відомий, і не лише в Україні, дизайнер із досвідом професійної діяльності понад 13 років. Дача батьків як відправна точка кар'єри та пошук кадрів серед «нікому непотрібних» – про те, як все починалось та як все відбувається зараз. 

«Ви задаєте вектор, я створюю простір»: дизайнер Вікторія Файнблат та її характер

Про старт власного бізнесу та важливі риси характеру

У студентські роки, коли батьки були зайняті роботою, брат – вступними іспитами, Вікторії довелось контролювати будівництво дачі самостійно. Приймати рішення, озвучувати свої ідеї та думки, спілкуватися з підрядниками та будівниками. Незабаром родина Файнблат попрощалася з найнятим дизайнером. З багатьма будівниками Вікторія працювала ще кілька років. Так все почалось. Подарувала диплом батькам і вступила на курс дизайнера-архітектора. Через рік з'явилося дизайн-бюро Вікторії Файнблат. 

«Це риса мого характеру: якщо я за щось берусь, то роблю це масштабно та з розмахом. Навіщо інакше? Взагалі вважаю, що для жінки у бізнесі дуже важливі  завзятість і наполегливість. Вона повинна вміти правильно ставити завдання, правильно визначати мету, мати сильну витримку та чітку позицію. Вона – орієнтир для своєї команди й опора для всієї справи, тому просто не може лишатися інертною», – каже Вікторія. 

Коли все тільки починалось, Вікторія сама шукала кадри для своєї команди. Довгі пошуки серед «зелених» і недосвідчених, довгі бесіди та зустрічі. Вікторія будувала колектив із тих, кого не потрібно перевиховувати, все створювалось з нуля. Сьогодні дизайн-бюро Вікторії Файнблат – це кілька десятків креслярів, проектувальників, 3D-візуалізаторів, архітекторів та дизайнерів, які створюють абсолютно унікальні простори для життя та комерції.

«Велика частина проектів бюро – класика: неокласика, прованс, ар-деко. Це завжди набагато складніше та дорожче. І ті, хто це розуміють, не готові довірити свій простір абикому. А оскільки в нас кейсів такого дизайну та рівню багато, вони звертаються до нас», – зазначає Вікторія. 

«Ви задаєте вектор, я створюю простір»: дизайнер Вікторія Файнблат та її характер

Якщо говорити про послуги дизайн-бюро Вікторії Файнблат, то варто відмітити комплексність. Від першої зустрічі із замовником й до декорування готового простору.

  • Проектування. Розробка проектної документації. Створення комплекту ескізних та робочих креслень. Повний технічний та архітектурний проект об'єкту.
  • Будівництво. Повний комплекс послуг з будівництва, ремонту, реконструкції та реставрації. Взаємодія з усіма підрядниками та постачальниками.
  • Дизайн інтер'єрів. Дизайн-бюро Вікторії Файнблат пропонує унікальні рішення з планування, стилістики, матеріалів, розстановки меблів. Створює авторський дизайн з урахуванням усіх зауважень та вподобань замовника.
  • Ландшафтний дизайн. Здійснюється ландшафтне проектування та ландшафтний дизайн, що створює ідеальне обрамлення для вашого житла.
  • Архітектура. Проводяться архітектурні роботи, починаючи з аналізу території. Складається архітектурний та технічний план об'єкту, розроблюється планування і простір приміщень відповідно до побажань та потреб клієнта.
«Ви задаєте вектор, я створюю простір»: дизайнер Вікторія Файнблат та її характер

Про натхнення, перфекціонізм та людей

Вікторія впевнена: успішна, а головне – доросла людина повинна усвідомлювати свої позитивні якості. Ми й так занадто часто собі докоряємо. Цінує в собі цілеспрямованість та рішучість. Якщо ставить собі завдання – виконує його та піднімає планку ще вище. Це мотивує та допомагає зростати з кожним кроком.

«Не люблю зупинятись на досягнутому і намагаюсь розширити межі своєї творчості. У мене дуже розвинутий потяг до самовдосконалення. Подобається вчитись, дізнаватись щось нове і втілювати це в життя». 

«Ви задаєте вектор, я створюю простір»: дизайнер Вікторія Файнблат та її характер

Недоліком свого характеру Вікторія вважає яскраво виражений перфекціонізм. І в житті, і в роботі все має бути ідеально: дедлайни, деталі інтер'єру, чистота і відносини з людьми. У людях понад усе дизайнер цінує щирість та порядність, все інше, впевнена вона, можна пробачити.

https://buro-faynblat.com/ 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті