mind
Яхта VillaKrim лідирує у парусній регаті GiragliaRolexCup 2018
Реклама

Яхта VillaKrim лідирує у парусній регаті GiragliaRolexCup 2018

Міжнародний винний бренд вийшов на новий рівень досконалості

Цей матеріал також доступний російською
Яхта VillaKrim лідирує у парусній регаті GiragliaRolexCup 2018

Міжнародний винний бренд VillaKrim вийшов на новий рівень досконалості, узявши участь в найпрестижнішій середземноморській регаті, протяжністю 243 морські милі, за маршрутом Сан-Ремо – Сан-Тропе – Жиральдія-Генуя.

«Ми пишаємося, що яхта під щасливим парусом VillaKrim увірвалась у регату світового класу, гордо несучи ім'я лідера ринку. Це віддзеркалення виключної роботи екіпажу і серйозний стимул для того, щоб не зупинятися на досягнутому», – коментує капітан яхти Ігор Матвієнко.

За особливою традицією, відзначати успіх яхтсмени будуть Особливим ігристим торгової марки VillaKrim. Кажуть, не одна сотня пляшок буде випита з цієїурочистоїнагоди. А й справді, море, регата, свіжий морський бриз та келих ігристого, що ще потрібно?

VillaKrim. Особливе для Особливих

В цьому році вітрильна гонка відбулася у 66-й раз. Щорічно з 1953 року, це класичне випробування майстерності яхтсменів, дозволяє оцінити підготовку, тактику, навігацію та, як результат, час, за який пройдено дистанцію. Непередбачувані погодні умови додають інтригу...

GiragliaRolexCup 2018 за правом визнана Королевою середземноморських регат – це справжня традиція та еталон яхтового аристократизму й стилю. Щорічно ця культова вітрильна гонка приваблює сотні професійних та аматорських екіпажів з усього світу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті