Про які стартапи говоритимуть у 2019 році

Про які стартапи говоритимуть у 2019 році

Найбільш проривні новинки Web Summit у Лісабоні

Цей матеріал також доступний російською
Про які стартапи говоритимуть у 2019 році
Photo by Stephen McCarthy/Web Summit via Sportsfile

5 листопада 2018 року в Лісабоні розпочалася найбільша технологічна конференція Європи під назвою Web Summit. За словами організаторів, цей захід одночасно являє собою також і найбільше зібрання підприємців у світі. Цього року конференцію відвідали майже 70 000 учасників, серед яких чимало інвесторів. Вони знаходяться у пошуках нових стартапів, здатних змінити правила гри на ринку. Колегія інвесторів відібрала найцікавіші молоді проекти, представники яких щодня виступатимуть на центральній сцені Web Summit та представлятимуть свої продукти. Mind пропонує дізнатися, на які саме стартапи покладають надії венчурні фонди, вважаючи, що саме про них технологічна спільнота найбільше говоритиме у наступному році.

EduMe

EduMe – це онлайн-платформа, яка пропонує новий підхід до корпоративних тренінгів і допомагає підвищувати кваліфікацію працівників. Платформа може бути адаптована практично до будь-якого типу компанії та містить «модулі» та «курси», за допомогою яких можна отримати різноманітні знання, починаючи з ІТ і закінчуючи пожежною безпекою. Бета-тестування показало вражаючу лояльність користувачів – на рівні 90%, що призвело до підвищення уваги інвесторів і прогнозів швидкого зростання.

Про які стартапи говоритимуть у 2019 році (Частина І)

Octi 

Octi – це відеоплатформа доповненої реальності, яка розпізнає людей у відео, і дозволяє робити нові цікаві речі за допомогою камери телефону. Ефект досягається за допомогою машинного навчання та комп’ютерного бачення.

Lvl5 

lvl5 – навігаційне програмне забезпечення, за допомогою якого можна створювати карти з високою розподільною здатністю для автономних машин і роботів, використовуючи комп'ютерне бачення. Продукт показує оновлення трафіку, відстань та інформацію щодо місцезнаходження. Поки що стартап оперує у Каліфорнії. Минулого року lvl5 пропонували водіям нагороду до $0,05 за милю в обмін на можливість аналізувати записи з відеореєстраторів. Це було потрібно для створення високоточних цифрових карт, які, вірогідно, є однією з причин успіху стартапу.

Про які стартапи говоритимуть у 2019 році (Частина І)

Vantik 

Vantik – платформа, на якій можна створити аккаунт для керування пенсійними заощадженнями. Наразі оперує на німецькому ринку з офісом у Берліні.

Про які стартапи говоритимуть у 2019 році (Частина І)

Labelbox 

Labelbox – це колаборативна платформа для навчання та експлуатації машинного інтелекту.

Стартап вирішує проблему переходу штучного інтелекту та машинного навчання від досліджень та розробки до виробництва. Окрім роботи безпосередньо з клієнтами, основним продуктом Labelbox є платформа, яка дозволяє легко створювати та керувати маркованими даними, забезпечуючи швидкий запуск застосунків для штучного інтелекту.

Про які стартапи говоритимуть у 2019 році (Частина І)

The Pasta Haters 

TPH.co – це онлайн-платформа для купівлі та продажу вінтажних речей. Засновники стартапу втомилися від звичної моди, тож вирішили запропонувати кращу альтернативу.

Торговий майданчик TPH дозволяє дізнаватися про вінтажні магазинчики зі всього світу та купляти там речі, що є більш екологічними, унікальними та дешевшими.

Про які стартапи говоритимуть у 2019 році (Частина І)
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті