Щіпка мотивації: чому вчить книга «Націлені на результат»

Щіпка мотивації: чому вчить книга «Націлені на результат»

Що насправді мотивує людей

Этот материал также доступен на русском
Щіпка мотивації: чому вчить книга «Націлені на результат»

Бекграунд: Провідний експерт з мотивації та особистого розвитку в Ken Blanchard Companies Сьюзен Фаулер у своїй книзі «Націлені на результат. Що насправді мотивує людей» розповіла про те, як дійсно варто поводитися зі співробітниками, а якими методами користуватися не бажано, а також про те, як використовувати мотивацію підлеглих на благо компанії.

Понад 10 років досліджень психології і закономірностей мотивації людей у різних країнах вмістилися в одну невелику книгу, яку в 2018 році переклав і видав «Наш формат». Публікуючи головне з багаторічного досвіду, Фаулер пропонує лаконічний посібник для управлінців усіх рівнів.

Оригінальна назва: «Why Motivating People Does not Work ... And What Does»

Видавництво: «Наш формат»

Наклад: 3000 прим.

Сюжет: Авторка пропонує відмовитися від застарілого і травмуючого методу мотивації «батогом і пряником». Натомість вона радить поставити на чільне місце три психологічні потреби людини: автономність, близькість і зростання. Фаулер запевняє, що співробітник, у якого «закриті» всі три потреби – більш мотивований і продуктивний.

Потреба в автономності задоволена в тому випадку, коли співробітник відчуває наявність вибору і розуміє, що все робить з власної волі, без примусу. Бажання бути автономним простежується у людей від самого дитинства, коли вони прагнуть самостійно брати ложку в руку та їсти, або читати собі казки. У дорослому житті практично нічого не змінюється, складнішими стають лише завдання.

Потреба в близькості передбачає бажання піклуватися про інших і відчувати, що це взаємно. Маючи досить тісні відносини з колегами, ваш співробітник розуміє, що відіграє важливу роль у житті оточуючих. Керівник же, за наявності здорових відносин між підлеглими, отримує впевненість у тому, що один з колег прийде на допомогу іншому. Важливо розуміти, що більшість людей проводить на роботі 70% часу, і «добрати» близькості поза офісом інколи не виходить.

Потреба в зростанні – це прагнення долати щоденні перешкоди і вчитися. Дорослі люди, так само як і діти, не потребують додаткової мотивації для навчання – вони вже мотивовані. Підкуповуючи «пряниками» або намагаючись підганяти «батогом», ми руйнуємо природну тягу до навчання. А от створити обстановку, яка мотивує до нього, можна і навіть потрібно.

Вам сподобається, якщо настільний теніс і премії вже не мотивують ваших підлеглих. Також варто звернути увагу на книгу, якщо ви прогресивний керівник або HR, який шукає способи підвищити залученість персоналу.

Вам не сподобається, якщо ви не звикли панькатися зі співробітниками і вважаєте, що головне в роботі – це порядок і сувора субординація.

Головна причина прочитати: подивитися на навколишній світ кожного з офісних співробітників під іншим кутом і знайти точки дотику з колегами.

У тому ж дусі:

«Диво п'ятої ранку. Як підкорити свій день ще до сніданку», Джефф Сандерс

Щепотка мотивации: чему учит книга «Націлені на результат»

Книга про те, як одна маленька звичка може змінити все життя. Сандерз пропонує низку перевірених методик, які допоможуть систематизувати завдання і наповнити дні сенсом, а також покрокову інструкцію, як спланувати ідеальний ранок. Книга вчить достатньо спати, бадьоро підводитися з ліжка й ефективно використовувати решту часу.


«Думай і багатій», Наполеон Хілл

Щепотка мотивации: чему учит книга «Націлені на результат»

Автор ретельно вивчив життя 500 вдалих бізнесменів та вивів формулу їхнього успіху. За результатами цієї роботи 1937 року і було написано книгу «Думай и багатій». Автор сформулював 13 простих кроків, виконавши які, можна дістатися багатства. Роками книга залишається серед кращих літературних бестселерів про бізнес і мотивацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті