Захворіло у світі
11,850,886
Померло у світі
544,722
Вилікувалось у світі
6,467,428
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Час рахувати гроші: топ-3 фінансових заходів Європи в червні

Час рахувати гроші: топ-3 фінансових заходів Європи в червні

На які тематичні події варто звернути увагу професіоналам

Цей матеріал також доступний російською
Час рахувати гроші: топ-3 фінансових заходів Європи в червні
Фото: pixabay

Попри наближення літа і сезону відпусток, політичне та економічне життя в Україні не лише не уповільнюється, а й навпаки – вирує з дедалі більшою швидкістю. У Національному банку очікують на зміну голови, а в період політичної турбулентності на перший план виходять питання взаємодії з владою. Лібералізація чи посилення регуляції та збільшення оподаткування соціально орієнтованої економіки? – питання, відповідь на яке очікує бізнес. 

Не поспішає відпочивати й Європа. Літо там розпочнеться гучними фінансовими форумами та конференціями. Mind обрав три заходи, що заслуговують на особливу увагу:

А тепер розглянемо усі ці події докладніше. 

3–5 червня всі шляхи вестимуть до Амстердаму. Money20/20 – дуже цікаве місце для відвідування, усі збираються саме тут й щороку учасників стає дедалі більше. Цей рекламний заголовок переслідуватиме вас увесь час з першого переходу на сайт конференції до самого її початку. У просування форуму вкладено величезні кошти, які за короткий термін зробили Money20/20 головним світовим майданчиком для комунікації учасників фінансової індустрії.

Money20/20 – це простір, де технології поєднуються з грошима; гроші знаходять людей; люди надихаються ідеями, а ідеї перетворюються на реальність.

Щороку Money20/20 проводить чотири великі заходи. Європейський форум відбудеться вже 3–5 червня в Амстердамі. 27–30 жовтня американський відлунає у Лас-Вегасі, а 4–6 грудня організатори зберуть усіх, кого цікавить Китай, у Ганджоу. Відкрита попередня  реєстрація на азійський форум 24–26 березня в Сінгапурі.  Відвідування Money20/20 слід планувати заздалегідь, оскільки для форуму характерна гнучка цінова політика. Сьогодні квиток до Амстердама вартує 3195 євро, а за рік ціна була нижча майже на тисячу.

Основними темами форуму стане маркетинг і комунікації, банківська та технологічна трансформація, еволюція та інновації платежів, кібер-безпека і ризик-менеджмент, аутентифікація особистості, регулювання та комплаєнс, інновації керування даними, штучний інтелект, підприємництво та інвестиції, екологічна платформа, майбутнє торгівлі, всеохоплюючі фінанси і глобалізація. Для зручності учасників поряд з основною сценою будуть організовані тематичні дискусійні зали і виставковий простір для презентації стартапів.


18–19 червня у Стокгольмі відбудеться EBAday – міжнародний форум під егідою європейської банківської асоціації. Конференція присвячена інноваціям, інфраструктурі та перетворенням у банківському середовищі.

            Тематика виступів охопить:

 • Цифрові стратегії перетворення
 • Інновації банку через API
 • Платежі у реальному часі та відкритий банкінг
 • Технології, що формують майбутнє платіжних систем
 • Взаємодія фінтеху з великими даними
 • Ефект від AI і RPA в операційних послугах
 • Європейська регуляторна політика
 • Блокчейн та розподілені реєстри
 • Еволюція Е- та M-платежів
 • Виявлення шахрайства та попередження фінансової злочинності
 • Кібер-безпека: внутрішні та зовнішні загрози

Цього року організатори виділили три спеціалізовані дискусійні групи: «Жінки у платежах», «Фінтех-зона» та «Зірки, що запалюються».

Відвідування конференції коштує 2500 євро, для членів ЄБА спеціальна ціна – 950 євро. Саме в Стокгольмі збереться топ-менеджмент усіх провідних банків Європи.


18–20 червня в готелі Fairmont у Монте-Карло зберуться представники найзаможніших світових родин, які разом володіють понад $4,5 трлн. ІХ Глобальний інвестиційний саміт відбудеться під високим патронажем Його Світлості князя Альберта II та пройде за зачиненими дверима. Великі гроші люблять тишу, отже лише від організатора форуму Ентоні Рітосси залежить обсяг і якість інформації, яку буде передано у ЗМІ.

Ентоні Рітосса – голова власного родинного фонду із 600-річною історією, що бере початок у Венеціанській імперії та традиційно спеціалізується на постачанні оливкової олії. Пан Рітосса вже вдев'яте поспіль збирає найбагатших людей світу в Монте-Карло, Дубаї та Майамі.

У Монако очікують на представників понад 450 сімейних та приватних інвестиційних фондів, шейхів і королівських родин; керуючих велнес-фондами, власників компаній та провідних інвестиційних банкірів світу. 12 із майже 100 спікерів саміту – носії королівської крові.

Вартість участі складає 4900 євро. Багато це чи мало дізнаємося у порівнянні. У червні в Санкт-Петербурзі анонсовано Петербурзький міжнародний економічний форум під патронатом президента Російської Федерації, стандартний вхідний квиток на який вартує 350 000 рублів (ті ж 4860 євро), а VIP-запрошення ще дорожче – 5680 євро.

Mind слідкує за усіма рейтинговими подіями ділового світу та оперативно інформує читачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті