Villa Krim: фаворит зі створення історій!
Pekлama

Villa Krim: фаворит зі створення історій!

 

Этот материал также доступен на русском языке
Villa Krim: фаворит зі створення історій!

Обіцяючи утримувати лідерські позиції – Villa Krim завжди дотримується слова! Ось і зараз бренд радий повідомити, що вже традиційно вина Villa Krim перевершують конкурентів у рамках щорічного конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху». За результатами незалежного дослідження уподобань споживачів саме вина Villa Krim отримали статус «Фаворит Експертів – 2018» у категорії «вино українського виробництва»!

Ольга Бовт, бренд-менеджер ТМ Villa Krim: «Нам невимовно приємно, що так багато українців у 2018 році, купивши пляшку тихого або ігристого вина, дозволили Villa Krim стати свідком яскравих моментів свого життя.

Villa Krim – найзатребуваніше вино України, і ми вдячні вам, нашим шанувальникам, за вибір і можливість дарувати радість, настрій і нові враження. У Villa Krim ми віримо, що всесвіт складається не з атомів, а з історій! А тому дуже велика кількість людей, закоханих у свою справу, працювала над тим, щоб дивовижне вино Villa Krim стало свідком найщасливіших історій в житті кожного українця. І кожна пляшка з будь-якої колекції Villa Krim – це результат особливих зусиль і натхнення кожного нашого співробітника. Адже Villa Krim – це особливе для особливих».

Щорічно конкурс «Фаворит Успіху» проходить з метою визначення найкращих і найулюбленіших торгових марок українського ринку, і бренд Villa Krim – гордий і вдячний своїм шанувальникам за те, що з року в рік незмінно отримує почесний статус переможця!

Організатор конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні Людмила Пархоменко зазначила: «Ми вважаємо, що, якщо є якийсь товар або послуга, і є асортимент конкурентних пропозицій – значить, можна визначити і кращий з них. Значить, можна на підставі численних відгуків та рекомендацій скласти простий та прозорий рейтинг, який у результаті дозволить визначити рекомендацію №1 – кращий вибір для покупця».

Усі дані досліджень народних переваг оброблені фахівцями маркетингової дослідницької компанії InMind та підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Рейтинги гравців ринку було зафіксовано станом на кінець минулого (2018) року за більш ніж 600 номінаціями та опубліковано у вільному доступі на FAVOR.com.ua.

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло