Кіно і cashless! Безготівковий Одеський кінофестиваль
Pekлama

Кіно і cashless! Безготівковий Одеський кінофестиваль

Cashless по-Одеськи: які переваги відкриває для гостей та учасників найяскравішого заходу літа Фестивальна картка – OIFF Card від ТАСКОМБАНКУ?

Этот материал также доступен на русском языке
Кіно і cashless! Безготівковий Одеський кінофестиваль

З 12 по 20 липня Одеса приймає ювілейний 10-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Місто наповнилося атмосферою інтелектуального кіно та знімальних майданчиків: гості фестивалю насолоджуються ексклюзивними прем’єрами, беруть участь у майстер-класах та тренінгах, відвідують спеціальні покази, а також розважаються на найзапальніших вечірках сезону з кінозірками.

У той же час локації ОМКФ об’єднують не тільки десятки культурних заходів, але й сучасні технології. ТАСКОМБАНК як генеральний партнер Фестивалю вже другий рік поспіль створює тут простір безготівкових розрахунків, реалізуючи новий формат ТАС-банкінгу для комфорту й свободи гостей і учасників.

Кіно і cashless! Безготівковий Одеський кінофестиваль

Офіційним платіжним інструментом 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю стала OIFF Card від ТАСКОМБАНКУ й Mastercard. Безкоштовно отримати яку можна на Фестивальній площі, де ТАСКОМБАНК обладнав сучасну digital-зону і фотобокс, а також на інших локаціях ОМКФ. Без паспорту, коду чи інших документів.

OIFF Card – це передплачена картка з можливістю безконтактних платежів. Як і всі картки такого класу вона має низку обмежень: на ній не можна зберігати понад 14 тис грн, максимальний обіг за рік складе 62 тис грн, а розраховуватися нею можна лише на території України. Проте основна мета фестивальної картки – спрощення розрахунків на ОМКФ, і з цією функцією вона впоралася на «відмінно». Тільки за перші дні Фестивалю понад 2500 гостей скористалися OIFF Card.

Кіно і cashless! Безготівковий Одеський кінофестиваль

Активувати картку можна одразу після отримання, в цьому гостям допоможуть промоутери ТАСКОМБАНКУ. Або активувати її самостійно в мобільному додатку TAS2U, в терміналах самообслуговування ТАСКОМБАНКУ на фестивальних локаціях, а також за номером телефону гарячої лінії банку. Поповнити картку можна безкоштовно, наприклад, готівкою в терміналах самообслуговування в зоні акредитації у Фестивальному палаці, на Фестивальній площі біля digital-зупинки ТАСКОМБАНКУ, а також за допомогою безготівкового переказу з картки будь-якого банку на картку через TAS2U чи будь-який інший зручний сервіс.

Окрім цього, ТАСКОМБАНК підготував приємності й сюрпризи для гостей Фестивалю. З OIFF Card на фестивалі можна не тільки швидко й безпечно розрахуватися, але й отримати приємні знижки: 10% на придбання білетів на Одеський кінофестиваль, а також 10% на розрахунки за їжу та напої на фудкортах Фестивальної площі. Більше ніж у 40 ресторанах міста (партнерів ОМКФ-2019) ви можете отримати знижки до 10% за розрахунки Фестивальною карткою. Також серед усіх активних користувачів OIFF Card ТАСКОМБАНК зовсім скоро проведе розіграш новенького iPhone X – чим більше розрахунків, тим більше шансів отримати стильний гаджет!

Кіно і cashless! Безготівковий Одеський кінофестиваль

OIFF Card можна використовувати як звичайну картку і поза Фестивальних локацій, на інших масових заходах чи для розрахунків в інтернеті на території України. Крім цього, можна віддати картку дитині, щоб навчати фінансовій грамотності та правильному поводженню з фінансами. Передплачені картки сьогодні часто дарують замість готівки чи подарункових сертифікатів.

Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло