Захворіло у світі
177,842,616
Померло у світі
3,849,768
Вилікувалось у світі
162,350,700
Захворіло в Україні
2,227,225
Померло в Україні
51,902
Вилікувалось в Україні
2,145,660
Обираєте ноутбук? Спробуйте MacBook Air: можливості комп'ютера вас вразять
Pekлama

Обираєте ноутбук? Спробуйте MacBook Air: можливості комп'ютера вас вразять

 

Этот материал также доступен на русском
Обираєте ноутбук? Спробуйте MacBook Air: можливості комп'ютера вас вразять

Настав час купувати комп’ютер дитині. Виробників десятки, моделей – сотні. Що обрати – завдання не з простих. Ми радимо звернути увагу на гаджет, який допоможе дитині спробувати усе і, цілком можливо, навіть розкрити свої приховані таланти. Мова про MacBook Air. Розповідаємо, чим він крутий для дитини та батьків.

Платити доведеться лише один  раз

Здається, що купуючи комп’ютер ви платите всього лише один раз – за саме залізо. Це не так, якщо ви купуєте комп’ютер на базі операційної системи Windows. Щоб отримати легальну операційну систему і вчасно отримувати всі налаштування, за неї потрібно заплатити. На додачу, окремо потрібно заплатити за програмне забезпечення. А сьогодні розробники все частіше замість одноразової плати вводять щомісячну підписку: платити потрібно постійно. Все це заради того, щоб комфортно користуватись комп’ютером за який уже сплачено.

З MacBook Air ситуація інакша. За комп’ютер ви дійсно сплачуєте лише один раз. Автоматично користувач отримує оригінальну легальну операційну систему і безкоштовні оновлення. Щороку у червні керівники Apple виходять на сцену у рамках конференції Worldwide Developer Conference і 30 хвилин розповідають, у чому операційна система macOS для MacBook стала краща – і усі ці покращення ви отримуєте безкоштовно. На додачу, базові програми для роботи і хобі – безкоштовні. Розповімо про них окремо.

Програми для роботи та хобі

Обираєте ноутбук? Спробуйте MacBook Air: можливості комп'ютера вас вразять

Компанія Apple багато років самостійно розробляє софт для своїх гаджетів – програми та додатки. Pages (текстовий редактор для підготовки есе чи письмових робіт), Numbers (редактор таблиць), Keynote (для створення найкрасивіших презентацій). Ці програми для роботи та навчання інтуїтивно зрозумілі, у них легко працювати, а кількість функцій – величезне. На додачу, що важливо для навчання, є формат спільної роботи, коли над документом може одночасно працювати декілька людей. Працюєте над презентацію з однокласниками – верстайте її разом, і одразу обговорюйте результат.

Екосистема Apple також має програми iMovie та GarageBand. Вони створенні для розвитку креативності та відкриття у собі нових талантів. В iMovie можна створювати короткі чи довгі відео, зняті на будь-яку камеру – все легко та швидко. А у GarageBand – написати свій перший трек. Чи увесь альбом.

І все це – безкоштовно.

Скоріш за все, улюблені блогери вашої дитини у цих програмах збирають свої відео, а улюблені артисти готують музику. І щоб стати частиною цього світу – достатньо придбати MacBook Air.

Більш того, для MacBook Air доступні тисячі інших популярних програм. Навіть оригінальні Microsoft 365 чи Photoshop.

Вчимося разом

Обираєте дитині ноутбук? Спробуйте MacBook Air

Apple створює екосистему, у якій світ відкритий для спільної командної роботи. У всіх сенсах. У FaceTime – групові відеодзвінки з однокласниками та друзями. У iMessage – один з найбільш захищених месенджерів світу. Спільна робота над проектами у Pages, Keynote і Numbers. iCloud – хмарне сховище, доступне одразу і легке у використанні. AirDrop – швидка передача файлів між пристроями.

Що важливо, комп’ютер – це частина великої екосистеми. Його зручно використовувати з iPhone або iPad. Наприклад, зробили нотатку на iPhone і майже одразу автоматично залилась на MacBook. Не втрачайте ідеї, знаходьте кращі інструменти для роботи з ними.

Навчитися програмуванню? Легко!

Обираєте дитині ноутбук? Спробуйте MacBook Air

Компанія Apple активно розвиває любов до коду і хоче, щоб побільше людей навчилось програмувати. Декілька років тому компанія представила власну мову програмування Swift. Вона одразу стала достатньо затребованою. Середня зарплата swift-розробника рівня Senior в Україні – близько $4000. І це середня, не найвища.

І щоб не втрачати час дарма, вчити Swift можна одразу, як тільки у домі з’явиться MacBook Air. В Apple про це подбали.

Інструмент під назвою Playground – це програма, де дитина у ігровій формі крок за кроком вчить мову програмування Swift. Є підказки, помічники, навчальні ролики, а уся система побудована так, щоб повторювати вже отриманні знання і не забути на третьому уроці те, що вчили на першому. Процес легкий та захоплюючий.

А коли зрозумієте, що настав час переходити від навчання до чогось більш серйозного – у Apple є і тут рішення: програма Xcode, яка використовується розробниками з усього світу для написання програм та застосунків для операційних систем Apple. У Xcode, наприклад, створена програма Pages, у якій я пишу цей текст. І багато інших.

Усі ці додатки – безкоштовні і доступні одразу. Не потрібно додатково платити, бери і навчайся.

Автономність

Новий MacBook Air чудово тримає батарею і може працювати на максимумі продуктивності весь робочий день. Носити за собою зарядку немає необхідності. І ви не побачите вашу дитину, що сидить поруч з розетками.

Безпека

Операційна система macOS – одна з найбільш безпечних операційних систем у світі. Apple постійно працює над збереженістю інформації своїх користувачів і безпекою пристроїв від стороннього втручання. Декілька разів на рік з’являються масивні оновлення безпеки, щорічно – величезне оновлення усієї системи. Оновлення – швидкі та безкоштовні.

Усі програми в магазині Mac App Store проходять перевірку, небезпечний контент дитині завантажити не вдастся. Більш того, система попередить, якщо буде спроба встановити підозрілу програму.

Авжеж, у MacBook Air є сенсор відбитка пальця Touch ID, який надійно сховає приватні дані. А якщо переживаєте, що дитина може десь забути або загубити ноутбук – активуйте програму «Локатор», яка може відстежувати місцезнаходження гаджету.

Батьківський контроль

Розділ для батьків. Нудный, але важливий. В macOS є проста і зрозуміла система батьківського контролю. Можна налаштувати доступ практично до всього: які програми можна запускати, які сайти відвідувати, скільки часу і коли можна сидіти за комп’ютером.

Налаштувань багато і вони різноманітні. Окрім того, віднедавна в MacBook Air з’явилась функція «Екранний час», яка показує, скільки часу щотижня дитина проводить за пристроєм і у яких додатках.

І це ще не все!

У самому кінці можливо не найбільша очевидна, але приємна річ. Купуючи MacBook Air – ви робите подарунок для всієї сім’ї. З ним хочеться працювати дорослим, з ним цікаво навчатися дітям та весело проводити час за спільним переглядом контента усією родиною.

Обираєте дитині ноутбук? Спробуйте MacBook Air


MacBook Air – зрозумілий і практичний пристрій, який має усе необхідне для роботи і навчання.

Обираєте ноутбук? Спробуйте MacBook Air: можливості комп'ютера вас вразять

Тільки до 13 вересня його можна придбати з вигодою 3000 грн у офіційних реселерів Apple:

Rozetka Eldorado
Citrus Moyo
Foxtrot iOn
Comfy KTC
Allo

Текст публікується за партнерства ASBIS®

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті