Електронні страхові поліси – зручність і безпека гарантовані
Pekлama

Електронні страхові поліси – зручність і безпека гарантовані

Максим Межебицький про те, які саме поліси можна отримати в електронному вигляді та які бонуси отримує клієнт

Этот материал также доступен на русском
Електронні страхові поліси – зручність і безпека гарантовані
Фото: пресслужба СК «ARX»

Ще відносно недавно страховий поліс – будь то обов'язкова Автоцивилка, КАСКО або туристична страховка – був виключно паперовим документом. Його треба було постійно мати з собою, а втрата була прикрою неприємністю. Зараз усе змінилося докорінно. Максим Межебицький, перший заступник голови правління компанії ARX розповідає про те, які саме поліси можна отримати в електронному вигляді, та які бонуси отримує клієнт.

Які поліси доступні в електронному вигляді?

Зараз більшість основних видів страхування доступні нашим клієнтам в електронному вигляді. Це ОСЦПВ, КАСКО, ДГО, туристичний поліс, а також програма страхування життя «Антивірус». Кількість електронних полісів постійно збільшується – зараз в ОСЦПВ більше 70% полісів від загальної кількості є електронними, частка електронних полісів в інших видах також істотно зростає. Електронний поліс ОСЦПВ, або Автоцивілка, безумовно, лідирує за популярністю у наших клієнтів.

Якщо раніше практично завжди була потрібна друкована версія цього поліса, то зараз поліцейські звикли бачити поліс на екранах мобільних або планшетів. Легальність електронного поліса також підтверджується п. 2.1 Правил дорожнього руху, згідно з якими водій транспортного засобу повинен мати при собі поліс обов'язкової Автоцивілки на паперовому або електронному носії.

Зручність для клієнтів

Ми бачимо, що все більше клієнтів купують електронні поліси, і вони в цілому дуже задоволені. Адже електронний поліс втратити неможливо – він завжди є в системі, тому відновлюється легко. Крім того, це зручність в покупці і розрахунках. Наприклад, у разі покупки Автоцивілки, клієнт робить оплату онлайн за допомогою банківської карти, після чого отримує страховку на e-mail. Процес займає до 10 хвилин. Електронну Автоцивілку можна в будь-який час відкрити або, при необхідності, роздрукувати.

Поліс тревел також дуже зручно купувати онлайн – на сайті це також можна зробити за кілька хвилин, вже перебуваючи в аеропорту. До того ж всі наші поліси тревел, які купуються онлайн, включають захист від ризику COVID-19.

Базові програми страхування КАСКО ми також перевели в формат електронного полісу. У найближчих планах – запуск сервісу віддаленого фото / відео огляду, який дозволить автовласникам самостійно укладати договори страхування КАСКО онлайн.

Як надалі розвиватимуться е- послуги

Однозначно, майбутнє за електронною формою договорів. За всіма основними продуктами страхування договори будуть переводитися в електронний формат. Це не означає, що всі вони будуть представлені на сайті, але наші продавці зможуть випускати договори в електронному вигляді по більшості продуктів.

На сайті перелік продуктів в нашому веб-магазині також буде розширюватися. Крім цього, ми постійно працюємо над поліпшенням процесу онлайн-покупки для клієнтів. Наприклад, в липні запустили більш зрозумілий і дружній інтерфейс для ОСЦПВ онлайн – тепер при введенні номера машини автоматично підтягується основна інформація, необхідна для розрахунку вартості поліса. Крім того, покупцеві відразу запропонують все опції Автоцивілки, яких у компанії кілька, з можливістю вибрати додаткові покриття.

До кінця 2020 року ми плануємо запустити продукт Смарт Драйв. Це розширена автоцивілка з телематикою. За допомогою спеціального мобільного додатку власник авто зможе оцінити рівень безпеки свого водіння й отримати за це істотну знижку. А у наступному році ми плануємо запустити повноцінне роздрібне медичне страхування, також доступне онлайн на нашому сайті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті