Група компаній Creatio залучила $68 млн міноритарних інвестицій
Pekлama

Група компаній Creatio залучила $68 млн міноритарних інвестицій

Отримані кошти будуть спрямовані на зміцнення провідних позицій Creatio на глобальному ринку low-code рішень для управління процесами і CRM, зокрема на підсилення R&D і розвиток партнерської екосистеми в 110 країнах світу

Этот материал также доступен на русском языке
Група компаній Creatio залучила $68 млн міноритарних інвестицій
Фото: Terrasoft

Група компаній Creatio, розробник low-code платформи для управління процесами та CRM, до складу якої входить Terrasoft, залучила міноритарні інвестиції в розмірі $68 млн для посилення провідних позицій на міжнародному low-code ринку. Лід-інвестором виступив фонд Volition Capital, який інвестує у швидкозростаючі технологічні компанії, що розвивають бізнес в Америці. Співінвестором виступив фонд Horizon Capital, що володіє більш ніж 25-річним досвідом підтримки зростаючих компаній у країнах Європи. Важливо підкреслити, що команда, менеджмент і стратегія компанії, а також бачення продуктів і готовність забезпечувати винятковий клієнтський досвід залишаються незмінними.

Попит на low-code технології безперервно зростає завдяки гострій потребі організацій у цифровій трансформації ключових процесів, а також переосмисленню способів взаємодії з клієнтами, партнерами та співробітниками. Переваги платформи та продуктів Creatio дозволять і надалі утримувати провідні позиції в цій сфері, а інвестиції стануть потужним драйвером розвитку ринку low-code рішень для управління процесами та CRM. Отримані кошти будуть спрямовані на подальше прискорення експансії на глобальному ринку, підсилення R&D та активний розвиток партнерської екосистеми в 110 країнах світу.

Група компаній Creatio залучила $68 млн міноритарних інвестицій

«Ми бачимо майбутнє, в якому кожен зможе автоматизовувати бізнес-ідеї за лічені хвилини, – зазначила Катерина Костерева, співзасновниця та CEO Creatio. – Зараз для бізнес- та IT-лідерів критично важливо не втратити час і за допомогою технологій трансформувати свої організації в low-code компанії. Отримані інвестиції допоможуть нам ще швидше втілювати в життя наше бачення – створювати світ, в якому будь-яка компанія зможе з легкістю автоматизувати, змінювати та поліпшувати свої бізнес-процеси».

Платформа та продукти Creatio високо оцінюються провідними аналітичними агентствами світу, рішення включені в п’ять Магічних квадрантів Gartner і сім звітів Forrester Wave.

Довідка:

Terrasoft – виробник low-code платформи Creatio для управління бізнес-процесами та CRM. Входить до групи компаній Creatio, штат якої налічує 600+ співробітників, а клієнти та партнери представлені в 110+ країнах світу. За оцінками Gartner і Forrester, програмні продукти Creatio займають провідні позиції на різних IT-ринках.

Volition Capital – інвестиційна компанія, яка управляє активами на суму понад $1,1 млрд і працює на ринку Північної Америки. Volition переважно інвестує у швидкозростаючі технологічні компанії та віддає перевагу тим, хто продемонстрував швидку динаміку зростання і прагне досягти лідерства на ринку.

Horizon Capital – провідна інвестиційна компанія в Центральній і Східній Європі, яка управляє чотирма фондами прямих інвестицій (понад 40 інституціональних інвесторів) з активами понад $850 млн та більш ніж 25-річним інвестиційним досвідом у регіоні. Компанія є активним інвестором та підтримує підприємців-візіонерів, які трансформують бізнес-середовище в регіоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті