SWEET.TV опублікував рейтинг українського кіно

SWEET.TV опублікував рейтинг українського кіно

Велика кількість стрічок представлена на сервісі ексклюзивно: це означає, що подивитися їх в інтернеті легально можна тільки на SWEET.TV

Этот материал также доступен на русском языке
SWEET.TV опублікував рейтинг українського кіно

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV оприлюднив рейтинг найпопулярніших українських фільмів та серіалів. Які українські стрічки найчастіше дивляться українці та який жанр полюбляють найбільше – читайте далі.

Онлайн-кінотеатр розповів, які українські фільми та серіали найчастіше дивляться абоненти сервісу. Велика кількість стрічок представлена на сервісі ексклюзивно: це означає, що подивитися їх в інтернеті легально можна тільки на SWEET.TV.

Загальна кількість переглядів фільмів і серіалів українського виробництва цієї весни майже підійшла до позначки 700 тисяч.

«Розвиток українського кіно – важлива складова нашої культури. Адже саме фільми, що виробляються в країні, стають відображенням ідеї всього народу. Ми у SWEET.TV робимо все від нас залежне, щоб підтримати український кінематограф і допомогти йому стати ще краще», – зазначає директор онлайн-кінотеатру Олександр Резунов.

До ТОПу найпопулярніших фільмів увійшли: «Нереальный КОПець», «Сотка», «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ», «Король Данило» та «Захар Беркут».

SWEET.TV опублікував рейтинг українського кіно

Найпопулярнішим жанром українського кіно стали комедії. До ТОП 5 найбільш переглядаємих гумористичних фільмів увійшли: «Нереальний КОПець», прем’єра відбулася у 2021 році, «Сотка», «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ», «Скажене весілля 2» та «Мої думки тихі»

SWEET.TV опублікував рейтинг українського кіно

Крім комедій глядачі SWEET.TV залюбки дивляться сімейні пригодницькі фільми та історичні драми. Окремим пунктом слід виділити фільми про війну на Донбасі та Крим. Серед найбільш переглядаємих: «Черкаси», «Донбас», «Атлантида», «Кіборги», «Забуті».

SWEET.TV опублікував рейтинг українського кіно

Великої популярності наразі почали набирати українські серіали. Лише за останні 3 місяці кількість переглядів перевалила за 400 тисяч. Найпопулярніший з них – «Перші ластівки. Z@лежні». Також до п’ятірки потрапили «Бідна Саша», «Розтин Покаже», «З ким поведешся» та серіал про Чорнобильську катастрофу – «Метелики».

На SWEET.TV наразі зібрана одна з найбільших бібліотек українського кіно, що можна дивитися без додаткових оплат. Багато з цих фільмів можна подивитися тільки в цьому онлайн-кінотеатрі. Крім фільмів на сервісі доступні 260+ каналів, зокрема в HD і 4К. Спробувати онлайн-кінотеатр можна безкоштовно впродовж 7 днів за посиланням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті