Інвестиційна рецензія: як правильно вкладати кошти на ринку акцій США

Інвестиційна рецензія: як правильно вкладати кошти на ринку акцій США

На прикладі українського консультанта HUG`S

Інвестиційна рецензія: як правильно вкладати кошти на ринку акцій США
Фото: depositphotos.com

Торгівля на ринку цінних паперів – один із найскладніших видів бізнесу, попри його уявну доступність. Для успіху в цій справі потрібен цілий комплекс якостей аналітичного й ментального характеру. Простота входу («відкрий рахунок у два кліки і почни торгувати») має привернути людей, єдина перспектива яких –
втратити гроші.

Саме тому у світі існують різні форми консультацій і довірчого управління на фондовому ринку. Найбільш поширена з них – інвестиції в професійні фонди, які самостійно торгують клієнтськими грошима й отримують премію за загальний результат. Водночас послуга довірчого управління дозволяє не розлучатися з грошима, а лише надавати професіоналам доступ до укладення угод.

В обох випадках перед інвестором стоїть непросте завдання: як вибрати того самого «професіонала», якому можна довіряти свої заощадження, і як оцінити його здатність приносити високу прибутковість. Mind пропонує зануритися в нетрі фондових торгів на прикладі спеціалізованої консалтингової структури HUG`S, заснованої Еріком Найманом.

Читайте також: Інвестиційний аналіз: чи вигідно вкладати гроші в «Промприлад. Реновація» 

Ерік Найман – один із найвідоміших українських інвесторів на

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті