Прибуткові метри: як заробити на інвестиціях у столичну нерухомість

Прибуткові метри: як заробити на інвестиціях у столичну нерухомість

І чому до таких вкладень потрібно підходити зважено та розумно

Этот материал также доступен на русском языке
Прибуткові метри: як заробити на інвестиціях у столичну нерухомість
Фото: depositphotos.com

На частку інвестиційних угод на первинному ринку житлової нерухомості Києва припадає 25-40%, залежно від проєкту. У деяких із них частка таких угод сягає 60%, в інших – 20%. Одні інвестори купують житло для подальшого перепродажу, інші – для здачі в оренду.

На інвестиційні угоди впливають кілька факторів. Наприклад, політика забудовника: деякі девелопери не хочуть збільшувати частку інвестиційних квартир вище 20%, оскільки чим вона вища, тим складнішим є проєкт в управлінні.

Багато що залежить і від самого об'єкта нерухомості: де саме розташований житловий комплекс, які його основні характеристики (починаючи від матеріалу стін та зовнішнього утеплення, і закінчуючи типом опалення), наскільки розвинена прибудинкова інфраструктура, які планування квартир тощо. Очевидно, що чим більш пристосований для комфортного життя об'єкт, тим швидше на нього знайдуться покупці чи орендарі.

Mind з'ясовував, які параметри впливають на інвестиційну привабливість квартири, наскільки високим є «поріг входу» в цей ринок, а якою – окупність інвестицій.

Які параметри впливають на інвестиційну привабливість?

Купівля житла для подальшого перепродажу – одна з найпоширеніших схем інвестування. На перший погляд усе просто. Знайшов поцінну квартиру за смаком, купив, сидиш і чекаєш, поки подорожчає. Але реальність виглядає дещо інакше. Навіть така, здавалося б, невигадлива інвестиція потребує уважного підходу до вибору та оцінки переваг, а також недоліків житла, які можуть вплинути

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло