Свіжа кінопрем'єра: «Як вони біжать»

Свіжа кінопрем'єра: «Як вони біжать»

Чим за нинішніх часів може привабити комедійний детектив, окрім суто англійського гумору?

Свіжа кінопрем'єра: «Як вони біжать»

Сюжет. Події розгортаються у Лондоні 50-х років минулого століття. До міста приїздить відомий американський режисер, аби здійснити екранізацію популярної п’єси. Усі плани руйнуються, коли знайдено вбитим учасника майбутньої постановки. Однак на цьому дивні та загадкові події не закінчуються. За розслідування злочину береться досвідчений інспектор Стоппард (Сем Роквелл), якому допомагає завзята й наполеглива констебль Сталкер (Сірша Ронан).

В українському прокаті: з 29 вересня 2022 року.

Бекґраунд. Комедійний детектив «Як вони біжать» є спільним проектом кінематографістів із США та Великобританії. Зняв стрічку режисер Том Джордж, відомий за британським комедійним серіалом «Ця країна». Сценарій написав Марк Чаппель (серіал «Записки юного лікаря»). Зйомки велись з листопада 2020 до квітня 2021 року. Попрацювати на знімальному майданчику запросили зірок першої величини. Серед них два володарі премії «Оскар» – Едріан Броуді та Сем Роквелл, а також номінантка на цю премію Сірша Ронан.

Свіжа кінопрем'єра: «Як вони біжать»

Вам сподобається, якщо: ви чекаєте на енергійну та жваву оповідь, цікавий сценарій і майстерну акторську гру – Едріан Броуді, Сем Роквелл та Сірша Ронан просто не могли підвести.

Вам не сподобається, якщо: ви не готові до експериментів у стрічці про розслідування, як і до специфічного британського гумору, адже це кіно виявляється таки з розряду «іншого» кіно, хоч і в естетській обгортці (що теж відіграє чималу роль у картині).

Свіжа кінопрем'єра: «Як вони біжать»

Головна причина подивитися: Побачити та оцінити своєрідний кінематографічний «мікс» детективів сучасного формату – в гламурній обкладинці, на кшталт «Ножів наголо», класичної агатакрістівщини, з нальотом почерку Веса Андерсона (від постановки кадру до акторського складу) чи Вуді Аллена та легкої пародії на сам жанр детективу як такого. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло