Куди піти: головні події 5–12 лютого

Куди піти: головні події 5–12 лютого

Виставка «Памфірова Маланка», творча зустріч із Богданом Бенюком, кавер-вечір пісень гурту «Скрябін» та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Куди піти: головні події 5–12 лютого
Кадр зі стрічки «Супер Майк: Останній танець».

У неділю, 5 лютого, в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) триватиме виставка «Памфірова Маланка. Танець смерті та життя».

На виставці буде представлено реквізит, більш ніж 40 костюмів і понад 100 обрядових масок. Частину з них художники вишукували по сільських ярмарках та бабусиних скринях, частину – створили спеціально для фільму «Памфір». Будуть представлені фото- і відеоматеріали про роботу над фільмом, які розкривають творчу лабораторію режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука, художниці по костюмах Марії Квітки, авторки образів-масок Ольги Юрасової, оператора Микити Кузьменка та художника-постановника Івана Михайлова.

Відвідувачі зможуть дізнатися про автентичний обряд Маланки, кінодослідження теми Сухолитким-Собчуком, значення й технології виготовлення різних елементів традиційних костюмів, а також про створення окремого світу, що виник на знімальному майданчику.

Куди піти: головні події 5–12 лютого

Початок об 11:00. Вартість квитків: 80 грн.


У вівторок, 7 лютого, у пабі Docker-G Pub (вул. Ігорівська, 13/5) відбудеться концерт-триб’ют Rodin N – «Скрябін».

Наспівуйте пісні неймовірно талановитого Чувака, який співав про любов, дружбу, справжнє життя і сам був справжній!

«Старі фотографії», «Спи собі сама», «Шампанські очі», «Люди, як кораблі», «Мам», «Мовчати» і ще багато милих серцю пісень у виконанні кібербарда Колі Родіна.

Початок о 19:00. Вартість квитків: 100–400 грн. 


У четвер, 9 лютого, у вітчизняному прокаті з’явиться нова стрічка Стівена Содерберґа «Супер Майк: Останній танець».

Майк Лейн (Ченнінґ Татум) приймає усі виклики, які кидає йому життя. Впливова та впевнена у власних силах жінка (Сальма Гаєк Піно) пропонує йому поїхати з нею до Лондона, аби взяти участь у постановці нового шоу.

Комедійна драма «Супер Майк: Останній танець» є продовженням фільмів, що вийшли у 2012 та 2015 роках. Ці два фільми зібрали у світовому прокаті майже $300 млн. У 2017 році кінофраншиза отримала продовження у вигляді шоу Magic Mike Live. Воно мало успіх на сценах Лас-Вегаса, Лондона, Берліна і не тільки.

Розклад сеансів і вартість квитків уточнюйте на сайтах кінотеатрів.


У п’ятницю, 10 лютого, в осередку «Кіноспільнота в Будинку кіно» (вул. Саксаганського, 6) відбудеться творча зустріч з актором Богданом Бенюком і показ фільму «Мати Апостолів».

Народний артист України Богдан Бенюк на творчому вечорі годину розповідатиме про свій «фронт», про сьогодення, про життя та кіно.

Після зустрічі відбудеться показ фільму Зази Буадзе «Мати Апостолів».

За сюжетом, заради спасіння дитини мати здатна на все, навіть пройти крізь пекло війни. Коли Софія дізнається, що літак її сина збито, вона, не вагаючись, вирушає на його пошуки. Але ніхто й ніде не знає, де її син, чи вижив він, чи потрапив у полон. Заради його спасіння жінці доведеться відчайдушно пройти крізь небезпечні випробування, ворожу ненависть і погрози. Ця жахлива подорож перетворить її зі звичайної людини на велику Матір, яка своєю любов’ю здатна рятувати навіть пропащі душі ворогів.

Фільм є присвятою матерям, діти яких загинули, захищаючи Україну.

Куди піти: головні події 5–12 лютого

Початок о 18:00. Вартість квитків: 100–200 грн.


У неділю, 12 лютого, у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра (Броварський проспект, 25) відбудеться вистава «Жіноча логіка».

Жіноча логіка – це тверда впевненість у тому, що будь-яку об’єктивну реальність можна подолати бажанням.

Про жіночу логіку ходить безліч анекдотів, афоризмів, авторами яких є, звичайно ж, чоловіки. На їхню думку, відсутність будь-якої логіки і є «жіноча логіка». Але жодна логіка не допоможе чоловікові довести це жінці. Чоловіки із задоволенням жартують над незбагненною жіночою логікою, але врешті-решт виявляються обеззброєні перед нею. Самотньому чоловікові ніколи й на думку не спало б шукати собі супутницю життя на кладовищі…

А ось самотня жінка, героїня історії, йде і знаходить. Та не одного, а одразу двох! А тому на неї чекає непростий вибір: з ким із них пов’язати свою долю. Скільки б голова не думала – серце все одно змусить зробити по-своєму! У цьому і полягає феномен жіночої логіки. Там, де безсилий розум, перемагає жіноча логіка. У цьому глядачі вистави зможуть переконатися самі.

Куди піти: головні події 5–12 лютого

Початок о 17:00. Вартість квитків: 80– 320 грн. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло